به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ دکتر محمدعلی نجفی صبح امروز  پیش از آغاز ساعت کار ادارات با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، شهردار و رییس شورای اسلامی شهر رشت از روند خدمات رسانی به مردم در بخش حمل و نقل عمومی بازدید کرد. در این بازدید که استاندار در اتوبوس های شرکت […]

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ دکتر محمدعلی نجفی صبح امروز  پیش از آغاز ساعت کار ادارات با همراهی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، شهردار و رییس شورای اسلامی شهر رشت از روند خدمات رسانی به مردم در بخش حمل و نقل عمومی بازدید کرد.

در این بازدید که استاندار در اتوبوس های شرکت واحد شهرداری رشت نیز حضور یافت از نزدیک با مردم در فضایی صمیمی به گفتگو پرداخت و مسائل و مشکلاتشان راشنید .

در این بازدید استاندار گیلان در تماس تلفنی با دکتر خندان دل معاون وزیر کشور و  رییس شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری ها و تسریع در روند بازسازی اتوبوس های شهری را بویژه در رشت خواستار شد.

گفتنی است در سه روز گذشته به دستور استاندار گیلان استفاده از اتوبوسهای درون شهری رشت برای مردم رایگان بوده است .

دکتر نجفی همچنین در پایان این بازدید ضمن قدردانی از رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی و ماشین آلات برفروبی و همچنین پاکبانان و مأموران نیروی انتظامی به آنان خسته نباشید و خداقوت گفت.