امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 12 May , 2021
امروز : چهارشنبه, ۲۲ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 1 شوال 1442
شناسه خبر : 43776
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), گیلان تاریخ انتشار : ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۴ | 58 بازدید | ارسال توسط :

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن با سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی

به گزارش صفیر گیلان؛مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه دکتر برزگر، معاون پشتیبانی – مهندس عفتی، سرپرست امور اجرائی و ماشین الات عمرانی با حضور در سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی با مهندس سید مهدی نقوی سرپرست سازمان دیدار و گفتگو کرد. در ابتدای این دیدار مهندس اکبرزاده گزارشی از […]

دیدار مدیرکل بنیاد مسکن با سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی

به گزارش صفیر گیلان؛مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان به همراه دکتر برزگر، معاون پشتیبانی – مهندس عفتی، سرپرست امور اجرائی و ماشین الات عمرانی با حضور در سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی با مهندس سید مهدی نقوی سرپرست سازمان دیدار و گفتگو کرد. در ابتدای این دیدار مهندس اکبرزاده گزارشی از اقدامات بنیاد مسکن در سازمان و روستاها در محدود منطقه آزاد ارائه نمود. وی افزود امسال با تامین اعتبار ۵ میلیارد ریالی از محل اعتبارات سازمان منطقه آزاد و مشارکتی بنیاد در تامین قیر رایگان ۴ کیلومتر از معابر ۵ روستا آسفالت گردید. مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: با اعتباری بالغ بر ۵۹ میلیارد ریال عملیات اجرای بلوار ۳۰ متری کاسپین جهت اتصال مجتمع بندری شامل عملیات خاکی، زیرسازی و اجرای آسفالت، اجرای یک دهانه پل به طول ۲۴ متر و عرض ۱۲ متر و اجرای کانال بنی به طول ۲۱۸۵ متر در دو طرف بلوار توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی انجام شده است. سرپرست سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی عملیات بهسازی و نوسازی روستاهای منطقه را از پیش زمینه های توسعه اقتصادی و عمرانی منطقه دانست. سید مهدی نقوی یکی از خدمات ارزشمند بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در روستاها را صدور سند مالکیت روستایی دانست و تصریح کرد: تسریع در صدور سند مالیکت روستایی در سطح منطقه در ارتقای شاخص های اجتماعی و دستیابی به افق سند چشم انداز موثر است و این مهم یکی از انتظارات روستاییان منطقه از بنیاد مسکن می باشد. مهندس نقوی از پیشنهاد بنیاد مسکن مبنی در مشارکت در اجرای طرح عمرانی و زیر ساختی منطقه استقبال کرد و اظهار داشت: یکی از روستاهای منطقه را به عنوان پایلوت اجرای طرح توسعه مجازی روستایی انتخاب و پس از این الگوسازی میتوان طرح را در سایر روستاهای منطقه اجرا کرد.

http://gilan.bonyadmaskan.ir/DocLib/P955.jpg

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد