سرهنگ قاسمی با اشاره به اینکه هجمه دشمنان علیه نظام اسلامی به دلیل وجود همین روحیه و تفکر بسیجی است،گفت: بسیج در تمام دوران و صحنه ها حضور داشته است و از نظام و ارزشها دفاع از حرم ثابت شده و ترویج تفکر بسیجی در جامعه و به ویژه در میان جوانان  امری ضروری است.

وی با بیان اینکه بسیج به هیچ حزب و  جناحی تعلق نداشته و ندارد گفت: بسیج لشکر مخلص خداست.

فرمانده سپاه ناحیه شفت با اشاره به اینکه بیش از ۲۰۰ برنامه اجرا می شود، بیان کرد: غبارروبی گلزار شهدا، گشت های بسیج محله محور، نشست های سیاسی، خدمات رسانی به مردم، ویزیت رایگان، دیدار با خانواده های شهدا بخشی از برنامه های این هفته در شهرستان شفت است.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰۰ پایگاه مقاومت در سطح شهرستان فعال هستند، تصریح کرد: هر پایگاه یک گروه جهادی برای کمک رسانی به مردم مناطق محروم دارند.

سرهنگ قاسمی با اشاره برنامه ریزی برای احداث ۵۰ واحد مسکونی مددجویی در شهرستان در سال جدید، ادامه داد: تلاش شده که در کوتاه ترین زمان این واحدها با مشارکت های مردمی و خیران تکمیل  و کمک فرماندار  و امام جمعه و تحویل مددجویان شود.

وی با اشاره به حضور سپاه در حوزه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی از پرداخت بیش از ۲ میلیارد تومان تسهیلات به بسیجیان متقاضی در زمینه پرورش مرغ بومی، قارچ و گاوداری در یکسال گذشته در این شهرستان خبر داد و گفت: راهکار اساسی برای تحقق اقتصاد مقاومتی محرومیت زدایی استو این روند با همکاری بانکها و مسئولان ادامه خواهد داشت.

سپاه شفت

سپاه شفت