امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 30 November , 2021
امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰ - 25 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 23681
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۹ | 11931 بازدید | ارسال توسط :

بررسی محورهای توسعه گیلان در نشست سرمایه گذاری و توسعه این استان

به گزارش صفیر گیلان؛نشست سرمایه گذاری و توسعه گیلان با حضور دکتر محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری،استاندار گیلان،مدیران عامل بانک‌ها و چندتن از مدیران ملی و استانی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد. در این نشست رئیس دفتر رییس جمهور بر لزوم توسعه صادرات، توجه به بخش خصوصی و حمایت از سرمایه گذاران در […]

بررسی محورهای توسعه گیلان در نشست سرمایه گذاری و توسعه این استان
به گزارش صفیر گیلان؛نشست سرمایه گذاری و توسعه گیلان با حضور دکتر محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری،استاندار گیلان،مدیران عامل بانک‌ها و چندتن از مدیران ملی و استانی در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.

در این نشست رئیس دفتر رییس جمهور بر لزوم توسعه صادرات، توجه به بخش خصوصی و حمایت از سرمایه گذاران در جهت افزایش نرخ اشتغال و ایجاد رفاه عمومی تاکید کرد.
ارزیابی کارکردهای گیلان به عنوان استانی مرزی به ویژه در بخش های گردشگری،صادرات دریایی،دامپروری،توسعه کشاورزی و گسترش زنجیره های متصل به شبکه کشاورزی از دیگر عناوین این نشست بود.
همچنین به ظرفیت های منطقه آزاد انزلی بعنوان پتانسیل مهم حوزه تجارت از طریق شبکه دریایی و نیز جابجایی گردشگر از مسیر آبی اشاره شد.
تقویت شبکه ریلی گیلان و توسعه آن به سمت دیگر کشورها که گسترش روابط سیاسی تجاری و مبادلات فرهنگی را به دنبال دارد از دیگر موضوعاتی بودکه در  نشست سرمایه گذاری و توسعه گیلانمورد بررسی قرار گرفت.
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد