صفیر گیلان؛مدیر عامل بنیاد برکت امام خمینی (ره) با اشاره به راه اندازی پنج هزار کارگاه خرد و کوچک اشتغال زایی در کشور در راستای تحقق شعار سال، گفت: ۵۰ هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.

به گزارش صفیر گیلان؛ محمد ترکمانه بعد از ظهر  روز گذشته در حاشیه بازدید از کارگاه خود اشتغالی گیلان اظهار کرد: یکی از اقدامات بنیاد برکت راه اندازی کارگاه‌های خرد و کوچک در راستای ایجاد اشتغال در سراسر کشور است.

مدیرعامل بنیاد برکت امام خمینی (ره) با بیان اینکه در نظر داریم شش هزار کارگاه در سراسر کشور فعال کنیم، گفت: ۱۰۰۰ کارگاه تا به امروز توسط بنیاد برکت مورد حمایت قرار گرفته که بیش از ۱۰ هزار فرصت شغلی به وجود آورده است.

ترکمانه به شعار سال ۱۴۰۱ با عنوان «سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین» از سوی رهبر معظم انقلاب اشاره کرد و ادامه داد: با توجه به شعار سال و به صورت هدفمند پنج هزار کارگاه در سراسر کشور فعال می‌شود که ۵۰ هزار فرصت شغلی ایجاد می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه حجم سرمایه گداری در این کارگاه‌ها ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان است، افزود: تا پایان سال با تکمیل شش هزار کارگاه‌ها در تکمیل زنجیره‌هایی که در مناطق کشور هستند کار بزرگی در حوزه اشتغال آفرینی کشور انجام شود.