امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 18 October , 2021
امروز : دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ - 12 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 4681
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۱ | 1251 بازدید | ارسال توسط :

رشد اقتصادى ٧ درصدی به راحتى قابل راستى آزمایى است/فرمانداران نسبت به برخی بی مهری ها توجهی ندارند/ نامگذاری دوباره سال به نام اقتصاد مقاومتی نشان‌دهنده اهمیت این موضوع برای توسعه کشور است

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ دکتر نوبخت در این دیداربا استاندار و فرمانداران استان گیلان با اشاره به جایگاه استاندار گیلان در دولت گفت: به دلیل این جایگاه انتظار از استان گیلان متفاوت است. سخنگوی دولت افزود: مجموعه رفتار فرمانداران استان با مدیریت استاندار گیلان تداعى گر متانت و اعتدال مورد نظر […]

رشد اقتصادى ٧ درصدی به راحتى قابل راستى آزمایى است/فرمانداران نسبت به برخی بی مهری ها توجهی ندارند/ نامگذاری دوباره سال به نام اقتصاد مقاومتی نشان‌دهنده اهمیت این موضوع برای توسعه کشور است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صفیر گیلان؛ دکتر نوبخت در این دیداربا استاندار و فرمانداران استان گیلان با اشاره به جایگاه استاندار گیلان در دولت گفت: به دلیل این جایگاه انتظار از استان گیلان متفاوت است.

سخنگوی دولت افزود: مجموعه رفتار فرمانداران استان با مدیریت استاندار گیلان تداعى گر متانت و اعتدال مورد نظر دولت و خواست ملت در سال ٩٢ است.

معاون رئیس جمهوری افزود: گاهى انتقاد تندى که از شما از سوى بعضى از جریانات انجام مى شود به دلیل رعایت رفتار اعتدالى مورد انتظار دولت است.

وى با مرور خاطرات مبارزات انتخاباتى سال ٩٢ گفت: در پیش از آغاز رقابت هاى انتخابات همواره یکى از معدود افراد مورد مشورت در دوران غربت، دکتر نجفى بودند.

معاون رئیس جمهور گفت: به خاطر دارم در زمان تبلیغات انتخابات سال ٩٢ نیز استاندار گیلان پشت سر رئیس جمهورى وارد رشت شده بود و در سفرهاى مختلف همراه ایشان بود.

سخنگوی دولت  در بخش دیگرى از سخنانش با اشاره به نزدیک شدن به زمان انتخابات ریاست جمهورى و شوراهاى اسلامى شهر و روستا گفت: هرچه به انتخابات نزدیک تر مى شویم عده اى بیشتر قسمت خالى لیوان را مى بینند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: زمانیکه گفته مى شود رشد اقتصادى ٧ درصد است مشخص است که این رشد در قسمت هاى اقتصادى، صنعت، خدمات و کشاورزى است و به راحتى قابل راستى آزمایى است.

دکتر نوبخت همچنین به در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهورى و شوراهاى اسلامى شهر و روستا اشاره ﻛﺮﺩ و گفت: با حضور گسترده ى مردم در انتخابات بسیارى از تهدیدات دشمنان قسم خورده ى انقلاب کاهش مى یابد.

استاندار گیلان نیز در این دیدار گفت: ما تلاش مى کنیم تا لایق اجراى منویات رهبرى معظم انقلاب و سیاست هاى دولت تدبیر و امید براى پیشرفت و توسعه کشور باشیم.

وى افزود: اگرچه فرمانداران مورد برخی بی مهری ها قرار می گیرند اما توجهی ندارند و تلاش هاى زیادى براى پیشبرد اهداف دولت انجام مى ﺩﻫﻨﺪ.

دکتر محمدعلی نجفی به نامگذاری «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» توسط مقام معظم رهبری در سال ۹۶ اشاره کرد و گفت: نامگذاری دوباره امسال به نام اقتصاد مقاومتی نشان‌دهنده اهمیت بیش از پیش این موضوع برای توسعه کشور است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد