امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 14 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 17 محرم 1444
شناسه خبر : 3277
  پرینتخانه » اخبار, سیاسی تاریخ انتشار : 27 بهمن 1395 - 20:20 | 3175 بازدید | ارسال توسط :

رقابت در جنگ رسانه با توجه به برنامه ریزی دشمن در این حوزه از اولویت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است

به گزارش صفیر گیلان، محسن جعفری روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری دومین دوره آموزشی خبرنگاری حرفه ای در استان با اشاره به فعالیت ۱۸ مرکز بسیج رسانه در گیلان اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی دشمنان در حوزه رسانه و تغییر رویه نوع جنگ از سخت به نرم ، رقابت در این جنگ رسانه […]

رقابت در جنگ رسانه با توجه به برنامه ریزی دشمن در این حوزه از اولویت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است

به گزارش صفیر گیلان، محسن جعفری روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری دومین دوره آموزشی خبرنگاری حرفه ای در استان با اشاره به فعالیت ۱۸ مرکز بسیج رسانه در گیلان اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی دشمنان در حوزه رسانه و تغییر رویه نوع جنگ از سخت به نرم ، رقابت در این جنگ رسانه ای از اولویت های نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
وی با اشاره به تغییر ذائقه و افکار مردم و هدایت آن به سمت اهداف مورد نظر از سوی امپریالیسم رسانه ای افزود: ملت ما تجربه مقابله با دشمن با امکانات محدود را در دوران دفاع مقدس تجربه کرده و جانفشانی های شهدا و ایثارگری های رزمندگان اسلام در آن دوران ، موجب شد که یک وجب از خاک میهن اسلامی به دست دشمن نیفتد .
جعفری ایجاد یأس و نا امیدی و شکاف بین مردم و مسئولان نظام مقدس اسلامی را از اهداف پلید دشمنان برشمرد و تصریح کرد: تفاوت دوره های آموزش خبرنگاری حرفه ای بسیج رسانه با دوره های برگزار شده از سوی سایر نهادها و ادارات ، در کیفیت برگزاری آن با استفاده از اساتید مجرب و متخصص کشور است .
وی به کسب مقام برتر کشور توسط بسیج رسانه گیلان اشاره و اضافه کرد: برگزاری طرح ولایت و جشنواره ابوذر، ازجمله مواردی بود که بسیج رسانه گیلان در دستور کار خود قرار داده بود .
جعفری با اشاره به عملکرد مطلوب خبرنگاران در بحران برف اخیر استان اظهار کرد: دشمنان نیز همواره در تلاش برای استفاده از نقش رسانه ها در رسیدن به اهداف خود بوده و اطلاع رسانی بموقع ، شفاف سازی ، انعکاس بموقع اخبار و صراحت در صداقت از جمله ویژگی هایی است که خبرنگاران باید نسبت به آن توجه و اهتمام داشته باشند .
به گزارش خبرنگار ایرنا دومین دوره آموزش خبرنگاری حرفه ای خبرنگاران شهرستان های غرب گیلان به مدت ۲ روز در بندرانزلی آغاز و تا عصر فردا (پنجشنبه ) ادامه دارد.
بندرانزلی در ۴۰ کیلومتری غرب مرکز گیلان واقع است./ایرنا

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد