با پیگیری‌های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پیربازار پایگاه اورژانس و آتش نشانی این شهر تازه تاسیس افتتاح شد.

به گزارش صفیر گیلان به نقل از  ایلنا از رشت، با پیگیری های شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پیربازار پایگاه اورژانس و آتش نشانی این شهر تازه تاسیس با حضور محمدرضا احمدی سنگری نماینده مردم رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی، هانی سام دلیری معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت، جوبنه معاون فنی و عملیات مرکز اورژانس گیلان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پیربازار و شهروندان این شهر افتتاح شد.
محمد رضا احمدی، نماینده شهرستان‌های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی ضمن از تلاش‌های شبانه روزی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر پیربازار در جهت تسریع در روند افتتاح پایگاه اورژانس این شهر قدردانی کرد.وی افزود: یکی از مطالبات به حق مردم این منطقه راه اندازی پایگاه اورژانس در این شهر بود که با همت مسئولان شهری و همچنین مساعدت مرکز بهداشت رشت و اورژانس استان گیلان محقق شد که جای قدردانی دارد.

وی از تخصیص اعتبارات قابل توجه در جهت احیاء رودخانه‌های زرجوب و گوهر رود خبر داد و گفت: با توجه به اینکه این دو رودخانه از شهر پیربازار می‌گذرد و آلودگی‌های زیادی را به همراه دارد که از منطقه سیاه اسطلخ تا پیربازار از این آلودگی نجات پیدا خواهند کرد.

در ادامه علی اکبر پورعلی شهردار پیربازار ضمن گرامیداشت عید بزرگ غدیر افتتاح پایگاه اورژانس و همچنین استقرار اولین خودروی آتش نشانی نیمه سنگین در شهر پیربازار را یک هدیه به شهروندان عنوان کرد و بیان داشت: با همت و همدلی مجموعه مدیریت شهری پیربازار و همچنین حمایت مسئولان استانی و شهرستانی در تلاش هستیم تا خدمات در خور شان مردم شهیدپرور این شهر را ارائه کنیم.

وی از تلاش های شبانه روزی کارکنان شهرداری پیربازار در جهت بازسازی ده روزه ساختمان پایگاه اورژانس این شهر قدردانی کرد و بیان داشت: در سایه همدلی و با تلاش جهادی می توان در شرایط سخت اقتصادی هم به مردم خدمت کرد.

در حاشیه این افتتاحیه جشن بزرگ عید سعید غدیر با حضور مسئولان و شهروندان در سالن ورزشی ۲۲بهمن شهر پیربازار برگزار شد که با برنامه های متنوعی از جمله اهداء جوایز به شهروندان و مولودی خوانی و اجرای موسیقی همراه بود.

3

4

Untitle2d

Untitled