پوستر سومین جشنواره هنری و رسانه ای حبیب توسط ابوذر روحی دبیر جشنواره در منزل شهید مدافع حرم حامد کوچک زاده رونمایی شد.

به گزارش صفیر گیلان؛ روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان گیلان، حجت الاسلام والمسلمین سعید مهدوی عصر دوشنبه در آیین رونمایی از رونمایی از پوستر سومین جشنواره حبیب گیلان در منزل شهید مدافع حرم حامد کوچک زاده اظهار کرد: شهدا مایه برکت، آرامش و امنیت جامعه هستند و یاد این عزیزان آرام بخش روح و روان همه ما است.

وی با تاکید بر قدرشناسی از زحمات خانواده شهدا و تکریم از این عزیزان، افزود: رونمایی از پوستر جشنواره حبیب در منزل شهید کوچکی نژاد منشا خیر و برکت خواهد بود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به جنگ رسانه ای دشمن در ابعاد مختلف، اضافه کرد: جنگ روایتها و رسانه ای دشمن بعد از ناکامی آنان در تحریم ها، جنگ سخت و کینه توزی ها علیه نظام اسلامی، هویت و اسلامیت مردم ما نشانه گرفته
حجت الاسلام مهدوی با اشاره به فراگیری جنگ حق علیه باطل، بیان کرد: تقابل، پاسخگویی و پیشگامی در مقابل حملات پیچیده و ترکیبی و چندبعدی دشمن باید در اولویت قرار گیرد.
وی با اشاره به اهداف و محور فکری جشنواره هنری و رسانه ای حبیب، افزود: جشنواره حبیب فرصت ارزشمندی برای صف آرایی تشکل های فرهنگی، مذهبی و رسانه ای مقابل دشمن است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه نامگذاری عنوان حبیب برای جشنواره متاثر از تفکر فرهنگی، ارزشی و حماسی است، گفت: جهاد تبیین محور اصلی جشنواره هنری و رسانه ای حبیب قرار گرفته است .
حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه شهید کوچک زاده نمونه بارز مجری جهاد تبیین است، اضافه کرد: شهید کوچک زاده یکی از چهره های ماندگار رسانه ای گیلان است که در راستای تعالی فرهنگی و اعتقادی دغدغه مند بود.
وی با معرفی حاج ابوذر روحی بعنوان دبیر افتخاری جشنواره هنری و رسانه ای حبیب، افزود: سرود “سلام فرمانده” حاج ابوذر روحی حرکت بزرگ جهاد تبیینی بود که همانند خاری در چشم دشمنان شد.