به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان ؛سرهنگ حمیدرضا فیضی با تاکید اینکه آگاهی‌بخشی و بالا بردن دانش انتظامی شهروندان نقش اساسی در کاهش سرقت دارد اظهار داشت: پلیس برای تامین امنیت و ارتقاء احساس آن در جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

وی در ادامه با بیان اینکه در پی وقوع چند فقره سرقت از ساختمان نیمه کاره در سطح شهرستان‌ فومن، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام تحقیقات و پیگیری سرنخ‌های به دست آمده، متهم این پرونده‌ها و مخفیگاه آن را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان فومن از دستگیری متهم مورد نظر با هماهنگی قضائی در مخفیگاهش در شهر فومن خبر داد و تصریح کرد: متهم در تحقیقات پلیس به ۵ فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه کاره در شهر فومن اعتراف کرد.

این مقام انتظامی در پایان با اعلام اینکه سارق ۲۸ ساله برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد اذعان داشت: شهروندان با رعایت نکات پیشگیرانه و توجه به هشدارهای پلیس می‌توانند از وقوع بسیاری از جرایم به‌ ویژه سرقت جلوگیری کنند و ناکامی مجرمان را رقم بزنند که این امر در نهایت افزایش احساس امنیت و کاهش وقوع جرم را به دنبال خواهد داشت.