با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی مدیر درمان تامین اجتماعی استان، دکتر مجید طوسی به عنوان سرپرست بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت و دکتر عباس عزیزیان به عنوان رییس بیمارستان سردار شهید املاکی لنگرود منصوب شدند.

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان، همزمان با شب عید غدیرخم با صدور احکام جداگانه‌ای از سوی دکتر حسین ابراهیمی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان، دکتر مجید طوسی به عنوان سرپرست بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت و دکتر عباس عزیزیان به عنوان رییس بیمارستان سردار شهید املاکی لنگرود منصوب شدند.

مدیر درمان استان ضمن قدردانی از روسای پیشین بیمارستان حضرت رسول (ص) و سردار املاکی لنگرود، اظهار داشت: مدیریت درمان استان طبق برنامه تنظیمی و با تلاش همه همکاران رسیدن به اهداف عالیه سازمان تامین اجتماعی را در اولویت اول خود دارد.

ابراهیمی خاطر نشان شد: باید خدمات درمانی با کیفیت و در سریعترین زمان و بهترین روش به بیمه شدگان ارائه شود. کسب رضایتمندی بیمه شدگان از دریافت خدمات درمانی بسیار مهم و حائز اهمیت است و همه همکاران پر تلاش و دلسوز مدیریت درمان همواره برای رسیدن به این هدف ایثارگرانه ارائه خدمت می‌نمایند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان با بیان اینکه پروژه‌های مهم توسعه‌ای در سالجاری برای هردو بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) رشت و بیمارستان شهید املاکی در سفر مدیرعامل محترم سازمان مصوب شده است، خاطرنشان شد: روسای این دو بیمارستان باید با جدیت و تلاش مضاعف و با همراهی و همکاری همه پرسنل پی گیر برنامه‌ها باشند.

وی با اعلام اینکه در سالجاری ۷۷ نفر پرسنل از طریق آزمون و مصاحبه جذب مدیریت درمان خواهند شد، افزود: با جذب این نیروها مشکلات پرسنلی مدیریت درمان در ارائه خدمات درمانی به مراجعین مراکز درمانی ملکی به حداقل ممکن خواهد رسید.

امیدواریم با احداث بیمارستان شهید املاکی، مردم برای امور درمانی، کمتر به مرکز استان بروند

حجت‌الاسلام علیرضا محیطی امام جمعه شهر کومله لنگرود در جلسه معارفه دکتر عباس عزیزیان به عنوان رییس بیمارستان تامین اجتماعی کومله لنگرود نیز احداث بیمارستان تامین اجتماعی شهید املاکی را مزیتی برای این شهر دانست و اظهار داشت: امیدوارم مردم از امکانات این بیمارستان بهره‌مند شوند و برای امور درمانی خود، کمتر به مرکز استان مراجعه نمایند.

همچنین عزیزیان، رییس بیمارستان شهید املاکی ضمن قدرانی از اعتماد مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان، خاطرنشان کرد: بنده و همکارانم در بخش‌های مختلف درمانی و پشتیبانی با تمام توان آماده خدمت‌رسانی بی‌منت به مردم منطقه هستیم.