امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 17 September , 2021
امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ - 10 صفر 1443
شناسه خبر : 11456
  پرینتخانه » اخبار, ورزشی تاریخ انتشار : ۰۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۸ | 27927 بازدید | ارسال توسط :

کاکروی استقلال

به گزارش صفیر گیلان؛تکراری‌ترین فریم از مسابقات استقلال، شوت‌های جابر هستند که در حالت شیرجه‌ای زده می‌شوند و جابر قبلا هم در شادی‌ گل‌هایش با پشتک‌وارو‌هایی که می‌زد نشان داده که انعطاف بدنی بالایی دارد. به گزارش صفیر گیلان به نقل از  وبسایت نود، جابر انصاری در این فصل کم‌فروغ‌تر از همیشه بود. جابر برای […]

کاکروی استقلال

به گزارش صفیر گیلان؛تکراری‌ترین فریم از مسابقات استقلال، شوت‌های جابر هستند که در حالت شیرجه‌ای زده می‌شوند و جابر قبلا هم در شادی‌ گل‌هایش با پشتک‌وارو‌هایی که می‌زد نشان داده که انعطاف بدنی بالایی دارد.

به گزارش صفیر گیلان به نقل از  وبسایت نود، جابر انصاری در این فصل کم‌فروغ‌تر از همیشه بود. جابر برای زدن اولین گل فصل، هشت هفته صبر کرد تا در نهایت در رشت موفق به شکست این طلسم شد. انصاری در بازی با نفت تهران هم گل زد تا در فاصله یک هفته مانده به پایان نیم‌فصل فقط دو گل زده باشد. جابر با همین آمار گلزنی هم بهتر از بقیه مهاجمان استقلال است. اما گل نزدن مهاجمان، فشار و استرس را به جابر انصاری هم وارد کرده است. جابر تلاش زیادی می‌کند که لقب گلنزن‌ترین تیم لیگ را از کنار نام استقلال بردارد، تلاشی که هنوز نتیجه نداده است. جابر در هر بازی از توانایی‌اش در پیدا کردن شکاف بین مدافعان حریف استفاده می‌کند و بارها در موقعیت گلزنی قرار می‌گیرد. ولی در زدن ضربه نهایی دقت و تمرکز کافی ندارد. انصاری هر چقدر تلاش می‌کند، به توپ نمی‌رسد و یا توپ روی پایش جفت‌وجور نمی‌شود. جابر در بازی‌های اخیر حرکتی تکراری را ثبت کرده است. او به صورت شیرجه‌ای به سمت توپ حمله می‌برد و شوت می‌زند. شوت‌هایی که گل نمی‌شوند.

بازی مقابل پیکان

موقعیت های جابر انصاری

بازی مقابل پرسپولیس

موقعیت های جابر انصاری

بازی مقابل گستر‌ش فولاد

گل جابر

جابر قبلا هم در شادی‌ گل‌هایش با پشتک‌وارو‌هایی که می‌زد نشان داده که انعطاف بدنی بالایی دارد. اتفاقی که به او اجازه می‌دهد راحت‌تر بدن‌اش را کش بیاورد و به سمت توپ شیرجه بزند. ولی هنوز نتوانسته به این شکل گلی بزند. شیرجه‌هایی که او را شبیه به شخصیت کارتونی کاکرو، علاقمند به شوت‌های نمایشی در هوا نشان می‌دهد.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد