امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 19 January , 2022
امروز : چهارشنبه, ۲۹ دی , ۱۴۰۰ - 16 جماد ثاني 1443
شناسه خبر : 7838
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱ | 1594 بازدید | ارسال توسط :

شایسته است از زحمات بی‌شائبه فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی به نحو مطلوب تقدیر گردد

به گزارش صفیر گیلان؛استاندار گیلان در سومین سال متوالی در نامه‌ای به فرمانداران، مدیران دستگاه‌های اجرایی و شهرداران از آنان خواست به مناسبت روز خبرنگار به نحو شایسته از تلاشگران اطلاع رسانی مرتبط با حوزه خود قدردانی و گزارش مراسم را به روابط عمومی استانداری ارسال کنند. به گزارش صفیر گیلان، به نقل از پایگاه […]

شایسته است از زحمات بی‌شائبه فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی به نحو مطلوب تقدیر گردد

به گزارش صفیر گیلان؛استاندار گیلان در سومین سال متوالی در نامه‌ای به فرمانداران، مدیران دستگاه‌های اجرایی و شهرداران از آنان خواست به مناسبت روز خبرنگار به نحو شایسته از تلاشگران اطلاع رسانی مرتبط با حوزه خود قدردانی و گزارش مراسم را به روابط عمومی استانداری ارسال کنند.

به گزارش صفیر گیلان، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان، دکتر محمدعلی نجفی در این نامه نوشته است: هفدهم مرداد ماه ،سالروز عروج خبرنگار شهید محمود صارمی و پاسداشت مقام انسان های وظیفه شناس و آزاده ای است که برای دستیابی به حقیقت و تولید و انتشار اطلاعات از هیچ کوششی فروگذار نیستند و با تلاشهای صادقانه شان یاریگر ما در مسیر خدمت به مردم و پیشرفت و تعالی جامعه هستند.

از اینرو شایسته است از زحمات بی‌شائبه فعالان عرصه خبر و اطلاع رسانی ترتیبی اتخاذ فرمایید تا از خبرنگاران فعال مرتبط با آن  دستگاه به نحو مطلوب تقدیر گردد.

ضمناً مقرر نمایید اقدامات انجام شده به همراه عکس و گزارش مراسم مربوطه به روابط عمومی استانداری ارسال گردد.

استاندار گیلان

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد