امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 17 May , 2021
امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 6 شوال 1442
شناسه خبر : 44043
  پرینتخانه » اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), ایران تاریخ انتشار : ۰۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹ | 189 بازدید | ارسال توسط :
فرمانده نیروی زمینی ارتش:

شعار ارتش فدای ملت در سال ۹۹ عملی شد

امیر حیدری گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۹ با حضور جهادی و میدانی به ویژه در حوزه کنترل شیوع بیشتر بیماری کرونا، شعار ارتش فدای ملت را عملی کرد.

شعار ارتش فدای ملت در سال ۹۹ عملی شد

صفیر گیلان، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، امروز در مراسم سال تحویل و استقبال از سال جدید در منطقه صفر مرزی غرب کشور و در جمع فرماندهان و کارکنان یگانهای نزاجا، اظهار داشت: نیروی زمینی ارتش با ۲۸ بیمارستان و دوازده هزار کادر درمانی در حوزه ویروس کرونا در سال ۹۹ در خدمت‌رسانی به ملت غیور و شریف ایران اسلامی شعار ارتش فدای ملت را عملی کرد.

وی با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش با برپایی بیمارستان‌های صحرایی، ضد عفونی کردن معابر در کل کشور، برپایی نقاهتگاه دوهزار تخت خوابی در تهران و شهرستان‌ها مواجهه با ویروس منحوس کرونا را تبدیل به فرصت کرده است تاکید کرد؛ یگان‌های امدادی نیروی زمینی ارتش با حضور در ۱۷ استان به ویژه استان‌های گیلان و قم نشان داده است که همیشه در کنار مردم بوده و هیچگاه از کمک به ملت دریغ نمی‌کند و این حضور نیروی زمینی در حوادث غیرمترقبه نشان از چابکی و تحرک یگان‌های نزاجا است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش حضور این نیرو درمناطق صفر مرزی را نشان از تامین امنیت منطقه مرزی دانست و خاطرنشان کرد: نیروی زمینی ارتش پس دوران دفاع مقدس و از سال ۱۳۶۷ تا مقطع کنونی در مناطق مرزی به خصوص در مناطق غرب کشور استقرار دارد و رزمندگان جان برکف نیروی زمینی ارتش با حضور مقتدرانه خود به صورت شبانه روزی با قدرت تحرکات منطقه را رصد می‌کنند و در سال‌های گذشته نیز همگان می‌دانند که در مقابله با منافقین و داعش قدرت نمایی کرده و پس از سرکوب منافقین، داعش را نیز به عقب رانده تا گزندی به ملت غیور ایران اسلامی وارد نسازند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش در ادامه به آمادگی رزمی و دفاعی این نیرو در سال‌های اخیر اشاره کرد و تصریح کرد: امروز اقتدار و آمادگی دفاعی نیرو‌های مسلح، ارتش جمهوری اسلامی و به ویژه نیروی زمینی قهرمان موجب تولید امنیت برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است و اگر امروز چرخ‌های اقتصاد کشور می‌چرخد و مشعل شرکت‌های نفتی در این مناطق روشن است به واسطه تولید امنیتی است که نیرو‌های مسلح آن را تامین کرده اند.

امیر سرتیپ کیومرث حیدری بصیرت را چراغ راهنما برای همگان دانست و تصریح کرد: حضور در انتخابات یکی از تکالیف شرعی است، با بصیرت و چشم روشن در انتخابات پیش رو شرکت کنیم و بدانید که یک برگ رای ما تعیین کننده و ارزشمند است.

امیر حیدری خطاب به کارکنان به خصوص سربازان وظیفه گفت: یکی از مهمترین وظیفه ما خوشبین سازی محیط سربازی و نگاه به سرباز مانند فرزند است و این موضوع نیز مورد تاکید و مطالبات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) است، باید کاری کنیم که سربازان وظیفه با سربلندی و افتخار خدمت مقدس سربازی را ترک کنند.

وی در پایان با تاکید بر احترام به پدر و مادر گفت: دستان پدر و مادر را ببوسید و از تجربه آن‌ها همچون معلم و مربی نهایت استفاده را ببرید.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد