امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 2 December , 2021
امروز : پنج شنبه, ۱۱ آذر , ۱۴۰۰ - 27 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 16741
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۹ | 2103 بازدید | ارسال توسط :

شهردار رشت در تمامی اقدامات خود به منافع شهر و شهروندان توجه کند/ مدیرکل مالیاتی گیلان به عنوان یک مدیر غیر بومی سیاستهای خود را برای ماندن در گیلان تغییر دهد

به گزارش صفیر گیلان؛ فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه شهردار رشت با علم و آگاهی مدیریت شهر را پذیرفت اظهار کرد: تمامی شهرداریهای کشور بدهی دارند و این مشکل مختص شهر رشت نیست. وی با بیان اینکه به رخ کشیدن بدهی شهرداری رشت و تاخیر در اجرای پروژه های عمرانی کار صحیحی نیست گفت: […]

شهردار رشت در تمامی اقدامات خود به منافع شهر و شهروندان توجه کند/ مدیرکل مالیاتی گیلان به عنوان یک مدیر غیر بومی سیاستهای خود را برای ماندن در گیلان تغییر دهد
به گزارش صفیر گیلان؛ فاطمه شیرزاد با اشاره به اینکه شهردار رشت با علم و آگاهی مدیریت شهر را پذیرفت اظهار کرد: تمامی شهرداریهای کشور بدهی دارند و این مشکل مختص شهر رشت نیست.
وی با بیان اینکه به رخ کشیدن بدهی شهرداری رشت و تاخیر در اجرای پروژه های عمرانی کار صحیحی نیست گفت: قرار نیست از یکدیگر فقط تعریف کرده و تا زمانیکه منافع شهروندان و شهر تامین شود از شهردار حمایت می کنیم.
شیرزاد با ابراز گلایه از وضعیت نامناسب آسفالت رشت تصریح کرد: دستهای پشت پرده ای وجود دارد که در مسیر اجرای آسفالت رشت سنگ اندازی کرده و نمی خواهند اجازه بدهند کارخانه آسفالت شهرداری رشت در این حوزه فعالیت کند.
وی به عدم انجام تعهدات دولت پیرامون دستگاه زباله سوز رشت اشاره کرد و گفت: باید اقدامات را انجام بدهیم و انوری مدیر کل اداره  مالیاتی گیلان باید سیاستهای خود را تغییر داده و به عنوان یک مدیر غیر بومی اگر قصد دارند در گیلان باقی بمانند باید تعاملات بیشتری انجام بدهند.
عضو شورای اسلامی شهر رشت به خودروهای مستهلک شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: تمامی خودروهای شهرداری رشت نیازمند بازنگری هستند .
به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد