امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 23 October , 2021
امروز : شنبه, ۱ آبان , ۱۴۰۰ - 17 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 26122
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۱ | 1758 بازدید | ارسال توسط :

صدور بیش از۳۰۰۰ فقره پروانه عبور ترافیکی در استان گیلان

به گزارش صفیر گیلان؛مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته بالغ بر ۳ هزارو ۳۹۵ مورد پروانه عبور بارهای ترافیکی از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان برای متقاضیان صادر شد. این مقام مسئول افزود: این آمار در مقایسه با مدت […]

صدور بیش از۳۰۰۰ فقره پروانه عبور ترافیکی در استان گیلان

به گزارش صفیر گیلان؛مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان با اعلام این خبر گفت: در سال گذشته بالغ بر ۳ هزارو ۳۹۵ مورد پروانه عبور بارهای ترافیکی از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان برای متقاضیان صادر شد.

این مقام مسئول افزود: این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۶  درصد کاهش  داشته است.

مهندس نازک کار در ادامه گفت: به منظور تامین ایمنی تردد و عدم بروز اختلال در تردد وسائط نقلیه در محورها و نیز در راستای حفظ و حراست از راه و ابنیه ی فنی راهها به عنوان سرمایه های ملی، مشخصات بارهای که نیاز به حمل شدن دارد باید به لحاظ طول، عرض و ارتفاع منطبق با مقادر تعریف شده در مقررات حمل و نقل بار در راهها باشد.

وی گفت: در برخی شرایط خاص نیاز به جابجایی محموله هایی با مشخصاتی خارج از مقادیر تعریف شده در مقررات حمل و نقل بار در راهها وجود دارد که این بارهای خاص ملزم به دریافت پروانه عبور از اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای می باشند.

ایشان در ادامه افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان طی سال گذشته بالغ بر ۳ هزار و ۳۹۵ فقره پروانه ی عبور برای تردد بارهای ترافیکی در سطح محورهای استان صادر نمود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد