به گزارش  صفیر گیلان، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان در بازدید از پروژه کانون پرورشی فکری کودکان  نوجوانان شهرستان خمام، دستورات مقتضی را صادر کرد. حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه بیش از یک دهه از شروع پروژه کانون پرورشی […]

به گزارش  صفیر گیلان، حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان در بازدید از پروژه کانون پرورشی فکری کودکان  نوجوانان شهرستان خمام، دستورات مقتضی را صادر کرد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به اینکه بیش از یک دهه از شروع پروژه کانون پرورشی فکری کودکان  نوجوانان شهرستان خمام می گذرد و هنوز به اتمام نرسیده است گفت: شهرداری خمام بدون رعایت ضوابط و قوانین اقدام به ساخت غرفه هایی مقابل این بنا کرده که موجب اخلال در تکمیل و استفاده از ساختمان کانون شده است.

وی در ادامه تصریح کرد: شهرداری خمام موظف است ظرف مدت ۵ روز بنای غیر قانونی ایجاد شده را تخریب نماید و دستگاه های خدمات رسان نیز باید انشعابات مورد نیاز کانون پرورشی فکری کودکان  نوجوانان را در اختیار آن قرار دهند.

رئیس شورای قضایی استان در پایان خاطر نشان کرد: امید است این پروژه کمتر از یک ماه به بهره برداری رسیده و مردم از ظرفیت های این مرکز در راستای ارتقاء فرهنگ آموزش و پرورش و کاهش آسیب های اجتماعی بهره مند گردند.