امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 17 September , 2021
امروز : جمعه, ۲۶ شهریور , ۱۴۰۰ - 10 صفر 1443
شناسه خبر : 45498
  پرینتخانه » اخبار, اسلایدر, رشت, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۱۵ | 39 بازدید | ارسال توسط :
شهردار رشت:

ضرورت ترویج ورزش همگانی توسط شهرداری ها

  به گزارش صفیر گیلان؛سید محمد احمدی شهردار رشت  در کارگروه ورزشی کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری های کلانشهر کشور اظهار داشت: شهرداری ها به عنوان دستگاه خدمت رسان در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی حاضر بوده و خدمات ارزشمندی ارائه می دهند.  وی به ضرورت ترویج ورزش و نقش آن در نشاط اجتماعی تاکید کرد […]

ضرورت ترویج ورزش همگانی توسط شهرداری ها

 

به گزارش صفیر گیلان؛سید محمد احمدی شهردار رشت  در کارگروه ورزشی کمیسیون فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری های کلانشهر کشور اظهار داشت: شهرداری ها به عنوان دستگاه خدمت رسان در حوزه های مختلف فرهنگی و اجتماعی حاضر بوده و خدمات ارزشمندی ارائه می دهند.

 وی به ضرورت ترویج ورزش و نقش آن در نشاط اجتماعی تاکید کرد و افزود: شهرداری ها گاهی به علت خدمت رسانی در حوزه های مختلف از کارکنان خود غافل می شوند این در حالی است که ضمن تدوین تقویم ورزشی باید برای ورزش کارکنان خود برنامه ریزی کنند.

 شهردار رشت با اشاره به اینکه اعتقادی به تیم داری شهرداری ها ندارم بیان داشت: معتقدم شهرداری ها می توانند با ترویج ورزش همگانی و ورزش محلات نقش مهمی در ایجاد نشاط و ارتقای سلامت شهروندان ایفا کنند.

 احمدی با اشاره به اینکه توسعه ورزش همگانی می تواند دستاوردهای ارزشمندی برای شهر ها داشته باشد خاطرنشان کرد: برنامه ریزی منسجم در راستای توسعه ورزشی اقدامی ارزشمند توسط شهرداری ها است.

 لازم به ذکر است دبیرخانه بررسی مدارک نخبگان ورزشی کارمندان شهرداری های کلانشهر کشور به سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت سپرده شده است.

 

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد