امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 17 May , 2021
امروز : دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 6 شوال 1442
شناسه خبر : 43596
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اخبار برگزیده (اسکرول پایین اسلایدر), گیلان تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴ | 66 بازدید | ارسال توسط :
مدیرعامل توزیع برق گیلان :

طرح برق امید برای اصلاح الگوی مصرف و حفظ محیط زیست تدوین شده است

دکتر محمد اسماعیل هنرمند مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان از اجرایی شدن طرح ملی برق امید از آبان سالجاری بمنظور تشویق مشترکین کم مصرف خبر داد.

طرح برق امید برای اصلاح الگوی مصرف و حفظ محیط زیست تدوین شده است

به گزارش صفیر گیلان؛هنرمند گفت: برق امید یک فرصت استثنایی برای صنعت برق می باشد که با مشارکت مشترکین خانگی برای اصلاح الگوی مصرف انجام می شود.

مدیرعامل توزیع برق گیلان خاطرنشان کرد: در این طرح مشترکین برق به سه دسته کم مصرف ، خوش مصرف ، پرمصرف دسته بندی می شوند و ما  با هدف گذاری مشترکین پر مصرف به دنبال این هستیم که ضمن صرفه جویی مصرف مشترکین راهکارهای تغییر مشترکین پرمصرف به مشترکین خوش مصرف را در سطح استان اجرایی کنیم .

وی تاکید کرد: این طرح با دستور وزیر نیرو از اول آبان ۱۳۹۹ اجرایی شده است و در سطح استان گیلان بالغ بر ۷۸% مشترکین خانگی بوده  و در ماههای عادی سال حدود ۲۹% مشترکین پر مصرف هستند ولی در ماههای گرم سال حدود ۱۹% مشترکین پر مصرف می باشند .

هنرمند افزود: هدف اصلی و بزرگ این طرح مشترکین پرمصرف می باشند که قرار است طی راهکارهایی که در سایت شرکت به آدرس WWW.gilanpdc.ir گنجانده شده است و به مشترکین مربوطه اطلاع رسانی می شود نسبت به صرفه جویی حداقل ۱۰% در استان اقدام شود.

وی تصریح کرد: در راستای اجرای طرح برق امید مشترکین پرمصرف بخش خانگی می توانند برای احداث سامانه‌های خورشیدی کوچک مقیاس با ظرفیت اسمی حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ وات با حمایت دولت اقدام کنند و برای این موضوع می توانند وام بانکی دریافت کرده تا توسط شرکت های اجرا کننده ذیصلاح برای این متقاضیان احداث شود.

مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: مشترکین می توانند از طریق اپلیکیشن سامانه برق من با درج شماره شناسه قبض خود متوجه شوند که در کدام دسته مشترکین قرار دارند و در صورت عدم دسترسی به گوشی های  هوشمند می توانند با مراجعه به سایت شرکت توزیع برق گیلان نیز به آن دسترسی داشته باشند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد