امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 26 September , 2021
امروز : یکشنبه, ۴ مهر , ۱۴۰۰ - 19 صفر 1443
شناسه خبر : 13272
  پرینتخانه » اخبار, اقتصادی تاریخ انتشار : ۱۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۵ | 3796 بازدید | ارسال توسط :

طرح گازرسانی به ۸۷ واحد صنعتی با هزینه ای بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال در دهه فجر افتتاح خواهد شد

به گزارش صفیر گیلان؛حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اعلام کرد: در دهه فجر امسال طرح گازرسانی به ۸۷ واحد صنعتی با هزینه ای بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد. وی با اعلام این خبر افزود: شهرهای رشت، رودبار، شفت و املش به ترتیب با ۱۵، ۸، ۷ و ۷ واحد صنعتی، بیشترین […]

طرح گازرسانی به ۸۷ واحد صنعتی با هزینه ای بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال در دهه فجر افتتاح خواهد شد

به گزارش صفیر گیلان؛حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اعلام کرد: در دهه فجر امسال طرح گازرسانی به ۸۷ واحد صنعتی با هزینه ای بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد.

وی با اعلام این خبر افزود: شهرهای رشت، رودبار، شفت و املش به ترتیب با ۱۵، ۸، ۷ و ۷ واحد صنعتی، بیشترین میزان صنایع گازدار شدن در دهه فجر امسال را دارا می باشند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: با گازرسانی به این تعداد واحد صنعتی، مجموع مشترکین صنعتی گاز در استان به ۵ هزار و ۵۰۷ مشترک رسیده است.

مهندس اکبر نقش گاز را در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال برجسته عنوان نمود و اظهار داشت: شرکت گاز استان گیلان با گازرسانی به اقصی نقاط استان بویژه واحد های صنعتی سبب رونق کسب و کار کارگاه های کوچک و افزایش میزان اشتغال در سطح استان شده است.

وی در پایان با اشاره به ادامه روند گازرسانی به صنایع استان اظهار داشت: در دهه فجر امسال عملیات گازرسانی به ۶۲ واحد صنعتی دیگر با هزینه بالغ بر ۲۳ میلیارد ریال آغاز خواهد شد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد