صفیر گیلان؛استاندار گیلان افتتاح پل کَلفَت را یکی از آرزوها و خواسته های بحق مردم این منطقه دانست و گفت: پل کَلفَت به عنوان یادگار شهید جمهور بهره‌برداری رسیده بود ولی مراسم افتتاح را به سفر شهید جمهور به گیلان موکول کرده بودیم ولی آن اتفاق ناگوار ما را از نعمت حضور شهید رئیسی به گیلان محروم کرد.

به گزارش خبرنگار صفیر گیلان از فومن، اسدلله عباسی عصر امروز( چهارشنبه‌) در مراسم افتتاح چهار پروژه تجمیعی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در روستای کَلفَت شهرستان فومن اظهار کرد: روستای کَلفَت شهدای بسیاری را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده اند و امروز باید قدردان جانفشانی این مردن ولایتمدار باشیم.

وی افتتاح پل کَلفَت را یکی از آرزوهای مردم این منطقه دانست و گفت: پل کَلفَت به عنوان یادگار شهید جمهور بهره‌برداری رسیده بود ولی مراسم افتتاح را به سفر شهید جمهور به گیلان موکول کرده بودیم ولی آن اتفاق ناگوار ما را از نعمت حضور شهید رئیسی به گیلان محروم کرد.

استاندار گیلان با بیان اینکه مسؤولان در این استان برای تکمیل پروژه‌های عمرانی به طور جهادی تلاش کردند، تصریح کرد: دولت سیزدهم صادق الوعده بوده و به تمامی وعده‌های خود در گیلان در حوزه‌های مختلف عمل کرده و به زودی مشکل آب و برق منطقه کلفت نیز برطرف می‌شود.

  • نویسنده : زلیخا صفری راسته کناری