امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 26 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ - 20 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 49867
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), فرهنگی و اجتماعی, گیلان تاریخ انتشار : ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۸ | 19 بازدید | ارسال توسط :
در افتتاح ۵۵۰ پایگاه بسیج مقاومت در گیلان:

عبدالله‌پور؛شناسایی مشکلات و اصلاح سبک زندگی توسط بسیجیان راهکار پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

صفیر گیلان؛فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بسیجیان نیازهای روز خانواده ها را شناسایی کنند، گفت: این موضوع به اصلاح سبک زندگی کمک می کند.

عبدالله‌پور؛شناسایی مشکلات و اصلاح سبک زندگی  توسط بسیجیان راهکار پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

به گزارش صفیر گیلان؛، سردار محمد عبدالله‌پور صبح شنبه در حاشیه افتتاح ۵۵۰ پایگاه بسیج مقاومت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: دشمن با استفاده از فضای مجازی و سلاح اصلی خود که اینترنت و فضای مجازی است زن و کانون خانواده را هدف قرار داده است.

وی با بیان اینکه بسیجیان باید نیازهای امروز خانواده را شناسایی و به اصلاح سبک زندگی کمک کند، افزود: اگر سبک زندگی اصلاح نشود آسیب‌های زیادی خواهیم دید.

فرمانده سپاه قدس گیلان انقلاب اسلامی ایران را نقطه شروع انقلاب جهانی به رهبری امام زمان (عج) دانست و گفت: همه ما نسبت به انقلاب و حفظ دستاوردهای آن وظیفه داریم و سپاه نیز در این بین خود را مخاطب ولایت فقیه و تابع محض آن می‌داند.

وی در ادامه با اشاره به نقش پایگاه‌های بسیج در حفظ انقلاب و کمک به پویایی آن، تصریح کرد: با استفاده از ظرفیت مردم در پایگاه‌های بسیج و کمک به دولت بسیاری از موانع و مشکلات مرتفع می‌شود زیرا با مردم کارهای بزرگی را می‌توان انجام داد.

سردار عبدالله پور با اشاره به اینکه با افتتاح ۵۲۰ پایگاه بسیج خواهران در استان تعداد پایگاه‌های بسیج خواهر و برادر برابر شد، اضافه کرد: از این ظرفیت و توان باید برای رفع نیازهای مردم بهره گرفت.

وی با بیان اینکه سپاه نمی‌تواند در هیچ موضوعی بی تفاوت باشد و وظیفه دارد به دولت در بخش‌های مختلف کمک کند، تصریح کرد: باید با ایجاد یک روحیه انقلابی و جهادی و بسیجی سرزمین در تراز انقلاب درست کنیم.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد