امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 17 October , 2021
امروز : یکشنبه, ۲۵ مهر , ۱۴۰۰ - 11 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 25956
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۸ | 2382 بازدید | ارسال توسط :

عقد قرارداد رانندگان استیجاری شهرداری در شرکت تعاونی کارکنان

صفیر گیلان؛جواد شهند مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان شهرداری رشت ضمن اشاره به مشکلات رانندگان استیجاری اظهار داشت: در چند سال اخیر رانندگان استیجاری در خدمت شهرداری رشت با مشکلاتی نظیر فقدان بیمه و عدم امنیت شغلی مواجه بوده اند که با توجه به محدودیتهای ساختاری موجود در قرارداد قبلی امکان رفع آن وجود نداشت. وی […]

عقد قرارداد رانندگان استیجاری شهرداری در شرکت تعاونی کارکنان

صفیر گیلان؛جواد شهند مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان شهرداری رشت ضمن اشاره به مشکلات رانندگان استیجاری اظهار داشت: در چند سال اخیر رانندگان استیجاری در خدمت شهرداری رشت با مشکلاتی نظیر فقدان بیمه و عدم امنیت شغلی مواجه بوده اند که با توجه به محدودیتهای ساختاری موجود در قرارداد قبلی امکان رفع آن وجود نداشت.

وی عقد قرارداد رانندگان استیجاری شهرداری در ساختار جدید را نیازمند مصوبه شورای اسلامی شهر عنوان نمود و افزود: با نظر مساعد سرپرست شهرداری رشت و همکاری معاونین و مدیران مربوطه، لایحه ساماندهی رانندگان استیجاری در قالب جدید برای تصویب به شورای اسلامی شهر رشت ارسال می شود. وی ادامه داد: چگونگی ساز و کارهای قانونی این طرح بررسی شد و جهت بررسی و تایید نهایی در اختیار شورا قرار می گیرد.

جواد شهند با بیان اینکه مدیریت این نیروها تا طی مراحل قانونی آن کماکان با سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت خواهد بود افزود: با تصویب لایحه مذکور توسط شورای اسلامی شهر رشت رانندگان استیجاری با امضای قرارداد با شرکت تعاونی در قالب جدید ساماندهی خواهند شد و از تیر ماه در قالب تعاونی به فعالیت ادامه خواهند داد.

مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان شهرداری رشت ضمن تشکر از سازمان بازرسی استان و ریاست سازمان مدیریت حمل و نقل بار مسافر شهرداری رشت بیان داشت: پیمان پارسا علیرغم تصویب بودجه سازمان مذکور و ضوابط آن در سال جاری و تنها در راستای تحقق این طرح و کمک به رانندگان محترم همکاری بی شائبه ای داشتند.

وی در پایان گفت: با توجه به وضعیت نابسامان اقتصادی در کشور خواستار توجه ویژه اعضای محترم شورای شهر رشت به رانندگان استیجاری هستم، زیرا با این اقدام تا حدود زیادی امنیت جسمی، روحی و روانی این افراد که اکثرا از جوانان شهر هستند تامین خواهد شد

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد