به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان؛استاندار گیلان با اشاره به اینکه تا کنون ۴۴۵ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی  تولیدی پرداخت شده گفت: این تسهیلات به ۷۳۳ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی پرداخت شد. دکتر محمد علی نجفی در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس و مدیر عامل سازمان صنایع […]

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان؛استاندار گیلان با اشاره به اینکه تا کنون ۴۴۵ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای صنعتی  تولیدی پرداخت شده گفت: این تسهیلات به ۷۳۳ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی پرداخت شد.

دکتر محمد علی نجفی در دیدار با معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران که روز پنجشنه صبح در دفتر استاندار برگزار شد با اشاره به تلاش برای  تحرک و پویایی در شهرک های صنعتی در دولت یازدهم اظهار داشت : الحمدا… تلاشهای صادقانه و حرکت های خوبی را در شهرک های صنعتی استان شاهد هستیم .

وی با قدردانی از تلاشهای مدیر عامل پیشین شهرک های صنعتی ابراز امیدواری کرد : انشاء ا… با توجه به تجارب خوب و بومی بودن مدیر عامل جدید این شهرک شاهد توفیقات بیش از پیش در این بخش باشیم .

دکتر نجفی اظهار داشت : علی رقم تمامی تلاش های خوب صورت گرفته در شهرک های صنعتی اما  کاستی ها فراوان است که امیدواریم با حمایت های لازم شاهد توفیقات هرچه بیشتر در این شهرک ها باشیم .

وی بر لزوم برگزاری نشستهای تخصصی با هماهنگی فرمانداران در شهرک های صنعتی تاکید کرد و افزود : باید تمامی مشکلات در این شهرک ها بررسی و موارد مورد نیاز در کارگروه اشتغال و اقتصاد مقاومتی مطرح تا اقدامات لازم صورت پذیرد .

وی از کسب رتبه اول تا سومی گیلان در پرداخت تسهیلات کارگروه رفع موانع تولید خبر داد و افزود :  براساس مصوبات این کارگروه تا کنون ۴۴۵ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی پرداخت شد .

استاندار گیلان گفت :این تسهیلات به ۷۳۳ واحد تولیدی صنعتی و کشاورزی پرداخت شد.

دکتر نجفی بر ضرورت ایجاد پویایی و شکوفایی در صنایع  تاکید کرد و افزود : امیدواریم امکانات خوب در اختیار مرکز در جهت توسعه و شکوفایی هر چه بیشتر شهرک های صنعتی استان به کار گرفته شود .

وی بر لزوم حضور شهرستانی مدیر عامل جدید این شهرک تاکید کرد و افزود : شهرک ها و شهرهای صنعتی نقش بسزایی در توسعه استان ایفاء می کنند .

 مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران نیز در این دیدار حمایت از صنایع و  بنگاههای  کوچک را ازجمله اقدامات مهم دانست و افزود : امیدواریم مدیر عامل جدید این شهرک با تعامل با مجموعه ستاد و مدیریت در تداوم حرکت هایی که آغاز گردیده شاهد توفیقات هر چه بیشتر در استان باشیم .

علی یزدانی اظهار داشت : در مدت ۴ ماه گذشته از ۲۳۰ شهرک صنعتی بازدید بعمل آمد