امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 23 October , 2021
امروز : شنبه, ۱ آبان , ۱۴۰۰ - 17 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 47741
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اسلایدر, تالش, گیلان تاریخ انتشار : ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۱ | 38 بازدید | ارسال توسط :
با هدف بهره مندی همه گیلانیان

عملیات گازرسانی به ۲۴ روستای شهرستان تالش در حال اجراست

صفیر گیلان؛با هدف بهره مندی همه گیلانیان از نعمت گاز طبیعی، عملیات گازرسانی به ۲۴ روستای صعب العبور و کوهستانی شهرستان تالش استان گیلان در حال اجراست.

عملیات گازرسانی به ۲۴ روستای شهرستان تالش در حال اجراست

به گزارش صفیر گیلان،به نقل از روابط عمومی شرکت گاز گیلان حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان درخصوص وضعیت گازرسانی در شهرستان تالش گفت: هم اکنون عملیات گازرسانی به ۲۴ روستای کوهستانی این شهرستان در قالب خوشه مریان مطابق برنامه زمانبندی در حال انجام است.

 

وی با بیان این خبر اظهار داشت: این روستاها مجموعا دارای یک هزار و ۲۶۸ خانوار می باشند و برای تکمیل گازرسانی این طرح بزرگ بالغ ۲۲۵ کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع گاز طراحی شده و در مرحله اجرا می باشد.

 

حسین اکبر هدف شرکت گاز را بهره مندی همه گیلانیان از نعمت گاز طبیعی عنوان کرد و گفت: با اجرای این پروژه، درصد برخورداری گاز روستایی شهرستان تالش از ۹۲ درصد به حدود ۹۶ درصد می رسد.

 

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان روند گازرسانی به مناطق باقیمانده استان را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: علاوه بر شهرستان تالش، طرح های گازرسانی در مناطق کوهستانی و صعب العبور شهرستان های املش، رودسر، آستارا، رودبار، شفت و لنگرود نیز در حال انجام است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد