صفیر گیلان؛مهندس یونسی مدیر کل بنادر و دریانوردی به همراه معاون برنامه‌ریزی و مدیر روابط عمومی و همکاران خود از خبرنگار پیشکسوت استان گیلان که سالها درگیر بیماری سرطان شده در رضوانشهر  عیادت کرد . مهندس یونسی ضمن شنیدن صحبت های خانم ره از ایشان دلجویی کردند و از زحمات چندین ساله شان در عرصه […]

صفیر گیلان؛مهندس یونسی مدیر کل بنادر و دریانوردی به همراه معاون برنامه‌ریزی و مدیر روابط عمومی و همکاران خود از خبرنگار پیشکسوت استان گیلان که سالها درگیر بیماری سرطان شده در رضوانشهر  عیادت کرد .
مهندس یونسی ضمن شنیدن صحبت های خانم ره از ایشان دلجویی کردند و از زحمات چندین ساله شان در عرصه خبر تقدیر و تشکر کردند و برایشان آرزوی سلامتی نمودند .
در این دیدار صمیمانه مهتاب ره خبرنگار پیشکسوت استان که حدود ۴ سال است که با بیماری سرطان مبارزه می‌کند از حضور مهندس یونسی و هیات همراه در منزل ایشان تقدیر و تشکر کرد .
مهتاب ره خبرنگار گیلانی که چندین سال است درگیر بیماری سرطان شده همکاری با روزنامه های گلچین امروز، پنجره نو، پیک سبز (تهران ) ، آوای صومعه، موج شمال ، پیک باران ، فرزندان گیل و مدتی عضویت در باشگاه خبرنگاران را در کارنامه خود دارد .