صفیر گیلان،فرمانده نیروی زمینی ارتش در جمع رسانه ها قول مساعد داد تا خرید یک سوله درمانی ۳۰۰ تخته و همچنین بازسازی و مرمت بیمارستان امام حسن (ع) شهرستان فومن با هزینه ۵۲ میلیارد تومانی انجام خواهد شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه مکانی خوبی برای نصب دستگاه‌های ام آر آی که این شهرستان فاقد آن بوده نیز پیش بینی شده است، افزود: برای مرمت و بازسازی بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) ۵۲ میلیارد تومان پیش بینی شده و امیدواریم بتوانیم خدمتگذار خوبی برای مردم کشور، گیلان و فومن باشیم.

وی با اشاره به حضور ارتش در عرصه‌های محرومیت زدایی، اضافه کرد: ساخت خانه برای محرومان، آبرسانی، احداث جاده و برق رسانی به برخی از نقاط از کارهایی است که ارتش در دست دارد که برای این خدمات ۲۲ میلیارد تومان بودجه پیش بینی شده است.

گفتنی است؛ دو دستگاه دیالیز به ارزش بیش از ۲ میلیارد تومان به بخش دیالیز این بیمارستان تحویل داده می‌شود.

قول مساعد فرمانده نزاجا برای خرید یک سوله درمانی ۳۰۰ تخته در گیلان

امیر کیومرث حیدری- فرمانده نزاجا امروز در همچنین در حاشیه بازدید از سایت دانشگاهی لاکان رشت در جمع خبرنگاران از متقبل شدن خرید و در اختیار گذاشتن یک باب سازه پیش‌ساخته فلزی بیمارستانی توسط نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران به حوزه سلامت گیلان خبر داد و اظهار کرد: یک سازه فلزی پیش‌ساخته بیمارستانی توسط نزاجا خریداری و جهت استفاده مردم استان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به عزم نیروی زمینی محوری ارتش در جهت توسعه فضای فیزیکی درمانی ویژه بیماران کرونایی در گیلان، افزود: این سازه فلزی پیش‌ساخته ظرف یک هفته پس از خریداری در اختیار نظام سلامت گیلان قرار می‌گیرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه سوله خریداری‌شده ارتش به‌صورت فوری جهت تجهیز توسط دانشگاه علوم پزشکی گیلان مهیا می‌شود، گفت: نزاجا در نظر دارد سوله‌ای استاندارد با ظرفیت حداقل استقرار ۳۰۰ بیمار را برای گیلان فراهم کند.

امیر حیدری افزود: نیروی زمینی محوری ارتش علاوه بر در اختیار گذاشتن سوله، در آینده نیز مساعدت‌های لازمه را جهت توسعه خدمات بهداشتی و درمانی خواهد داشت.

 

  • نویسنده : زلیخا صفری راسته کناری