صفیر گیلان/رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات گیلان ، تبیین مزیت‌های حضور حداکثری در انتخابات و تهدیدهای مشارکت کمرنگ در این رویداد بزرگ ملی را با اهمیت خواند و بر لزوم استفاده اثربخش از ابزارهای نوین اطلاع رسانی در مسیر برگزاری باشکوه انتخابات پیش رو تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان ؛ سیدهاشم حسینی صبح امروز در جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان که با حضور اعضای این کمیته در شهرستان های استان برگزار شد ، با گرامیداشت روز زن و مقام مادر ، حادثه تروریستی کرمان را محکوم کرد و گفت: عاملان این جنایت ددمنشانه ، بار دیگر چهره پلید خود را به مردم ایران اسلامی نشان دادند و دشمنی با مکتب سلیمانی را با چنین فاجعه ای به تصویر کشیدند.و

وی اتحاد ، همبستگی و دفاع از کیان ایران اسلامی را وظیفه همگانی در مسیر مقابله با دشمنان دانست و تصریح کرد: امروز دشمن با تمام قوا تلاش می کند تا با انگاره‌سازی غلط به مردم ایران و جهان القا کند که به واسطه کمبودها و دغدغه های عمومی ، ایرانیان در انتخابات شرکت نخواهند داشت.

حسینی با اشاره به تکلیف گرایی و میهن دوستی ملت شریف ایران ، هشیاری مردم نسبت به جوسازی‌ها و فضاسازی‌های بی‌اساس دشمنان داخلی و خارجی را ضروری خواند و افزود: هویت فرهنگی ، انسجام اجتماعی و اقتدار ملی امروز در مساله انتخابات و مشارکت حداکثری در این رویداد بزرگ جلوه گری می کند.

وی تصریح کرد: تبیین اهمیت حضور مردم در عرصه تعیین سرنوشت و ایفای نقش در معادلات کشور وظیفه همه افراد آگاه و بیدار جامعه است ، از اینرو باید درک اهمیت مشارکت را در میان آحاد جامعه ارتقا بخشید.

حسینی به وظایف تخصصی کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات اشاره و بیان کرد: باید اعضای این ستاد با دقت و همت بالا نسبت به انجام وظایف محوله اقدام کنند ، چرا که اطلاع رسانی از جزییات برگزاری انتخابات حق مسلم مردم است و افزایش آگاهی و اعتماد عمومی را در پی دارد.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات گیلان ، تبیین مزیت‌های حضور حداکثری در انتخابات و تهدیدهای مشارکت کمرنگ در این رویداد بزرگ ملی را با اهمیت خواند و بر لزوم استفاده اثربخش از ابزارهای نوین اطلاع رسانی در مسیر برگزاری باشکوه انتخابات پیش رو تاکید کرد.

 

وی بی طرفی و رعایت انصاف را وظیفه همه فعالان عرصه انتخابات به ویژه اعضای کمیته اطلاع رسانی دانست که با افکار و آگاهی بخشی به آحاد جامعه ارتباط مستقیم دارند.

مدیرکل حوزه استاندار و روابط عمومی استانداری گیلان خاطرنشان کرد: استفاده از توان رسانه با هدف اطلاع رسانی هوشمندانه و تبیین جهادگرانه برای ایجاد فضایی پر شور و امیدبخش در انتخابات باید با جدیت دنبال شود .

  • نویسنده : تنظیم؛زلیخا صفری