صفیر گیلان؛واکسیناسیون کارکنان شرکت برق با توجه به حساس بودن وظیفه آنها، باید در اولویت قرار گرفته و در اسرع وقت اجرایی شود.

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان؛ بهمن داراب زاده مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: واکسیناسیون تمامی کارکنان شرکت های برق منطقه ای به عنوان پشتیبانان خاموش کادر درمان، یکی از نیازهای ضروری و حتمی صنعت برق است.

وی افزود: شرکت های برق منطقه ای ضمن انجام مسئولیت خود برای تامین برق مطمئن و پایدار، پروژه های مختلفی را در بخش پست ها و خطوط دارد که پیگیری و انجام این پروژه ها ضرورتا در مواجهه با افراد مختلف صورت خواهد گرفت که این تعاملات زیاد با افراد مختلف خطر ابتلا به کرونا را برای کارکنان بیشتر می کند و در نتیجه واکسیناسیون کارکنان برق به عنوان خدمتگزاران مردم و پشتیبانان مدافعین سلامت امری اساسی و الزامی است.

داراب زاده گفت: مسئولیت حساس تامین برق مردم شریف و فهیم بر عهده کارکنان خدوم برق می باشد و باتوجه به اینکه کارکنان برق به میزان قابل توجهی در معرض خطر ابتلا به بیماری کرونا هستند و برای آنکه خللی درانجام وظیفه و وقفه ای در امر برقرسانی وارد نشود و هم‌میهنان عزیزمان دچار مشکل و گرفتاری نشوند، واکسیناسیون کارکنان برق از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: در راستای واکسیناسیون و ایمن سازی کارکنان شرکت برق منطقه ای گیلان با هدف حفظ پایداری شبکه و استمرار خدمت رسانی، مکاتبات متعددی با مراجع ذیربط استان، انجام شده که امیدواریم پروژه واکسیناسیون کارکنان برق هر چه زودتر شروع و عملیاتی شود.