مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان تاکید کرد: کاهش تلفات و اصلاح الگوی مصرف، دو اولویت اصلی این شرکت است و همه مجموعه باید تلاش کنند تا به نتیجه مطلوب برسیم.

به گزارش پایگاه صفیر گیلان/ «محمد تقی مهدی زاده» در همایش سالیانه مامورین تشخیص شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان گفت: مامورین تشخیص شرکت‌های توزیع برق پیشانی ارتباطی صنعت برق هستند.
در همایش سالیانه مامورین تشخیص شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان اظهار داشت: برخورد مناسب و باکرامت با مشترکان توسط مامورین تشخیص، انجام وظایف و ارائه به موقع گزارشات از سوی آن‌ها دارای اهمیت حیاتی برای شرکت است.
وی تصریح کرد: مامورین باید کارشان را براساس دستورالعمل‌ها، رویه‌ها، بخشنامه‌ها و آموزش‌هایی که دیده‌اند، به نحو احسن انجام دهند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان دستکاری لوازم اندازه‌ گیری را مصداق استفاده از اموال عمومی بیت‌المال و امری غیر قانونی دانست و افزود: ماموران تشخیص باید با ارائه گزارش به موقع در این راستا در حفظ و صیانت از حقوق بیت‌المال کوشا باشند.
مهدیزاده بر تامین معیشت، رضایت و آرامش مامورین تشخیص شرکت تاکید کرد و افزود: اعتبار شرکت وابسته به عملکرد و ارائه گزارش صحیح و به موقع و برخورد مامورین قرائت با مشترکان است.
وی افزود: ماموران تشخیص باید در شناسایی کنتورهای معیوب و هرگونه موارد مشکوک با دقت و سرعت‌العمل بیشتری اقدام نمایند و موضوع را سریعاً گزارش کنند.
مهندس مهدیزاده بر اهمیت وصول مطالبات شرکت تاکید کرد و افزود: ارائه مستمر خدمات صنعت برق و رونق اقتصادی کشور در طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی و زیرساختی منوط به وصول مطالبات است.
وی با بیان اینکه وصول مطالبات از وظایف اصلی و کلیدی ما در صنعت برق است، افزود: مامورین تشخیص با رصد و بررسی لوازم اندازه‌گیری که به امانت به دست مشترکین سپرده شده است و ارائه گزارش به موقع، چشم و گوش شرکت در این بخش هستند.
وی بر نصب به موقع کنتورهای هوشمند و جلوگیری از تلفات برق تاکید کرد و افزود: همکاران باید با همدلی و همت بیشتری در انجام وظایف محوله‌شان و رضایت‌مندی مشترکان تلاش کنند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در پایان گفت: کاهش تلفات و اصلاح الگوی مصرف، دو اولویت اصلی شرکت توزیع نیروی برق استان است و همه مجموعه باید تلاش کنند تا به نتیجه مطلوب برسیم.
گفتنی است، در این آیین «جواد ییدی» معاون فروش و خدمات مشترکین، «ابراهیم خشنود» مدیر توزیع برق شهرستان رشت و جمعی دیگر از مدیران این شرکت حضور داشتند و به ایراد سخنرانی پرداختند.
در پایان این همایش از ۳۰ تن از مامورین تشخیص برتر در سال ۱۴۰۲ با اهدای جوایزی تقدیر و تشکر بعمل آمد.