رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به فراخوان انجام شده به منظور انتخاب شهردار برای رشت گفت: ۲۹ نفر در مدت زمان تعیین شده و با ارائه مدارک لازم و برنامه ها، کاندیداتوری خود را برای تصدی جایگاه شهردار رشت اعلام کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان از رشت، محمد حسین واثق کارگرنیا با اشاره به اینکه انتخاب شهردار رشت در دستور کار قرار دارد افزود: در بین افراد متقاضی برای تصدی جایگاه شهردار رشت ۲۸ نفر آقا و یک نفر خانم هستند که رزومه خود را به دبیرخانه شورا ارسال کرده اند.

وی با تاکید به اینکه تعهد ، تخصص ، پاکدستی از جمله موارد مورد توجه شورا برای انتخاب شهردار است بیان کرد: شورای ششم رشت در تلاش است تا با انتخاب فردی اصلح و توانمند بتواند شهر را در مسیر توسعه و تحقق اهدافی بزرگ به منظور رفاه حال بیشتر شهروندان هدایت کند و خوشبختانه طی مدت زمان کوتاه حضور سرپرست شهرداری رشت ، اقدامات خوبی انجام شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به اینکه بررسی رزومه و برنامه های افراد کاندید در دست انجام است گفت: یقینا تمام سعی و تلاش اعضای محترم شورا در این است که در کوتاهترین زمان ممکن و با دقت لازم نسبت به انتخاب فردی واجد الشرایط و متعهد برای این جایگاه اقدام کند و ان شاا شهردار منتخب ، شهرداری برای عمر سه ساله باقی مانده از شورا است.

 

  • نویسنده : تنظیم/زلیخا صفری