امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 30 November , 2021
امروز : سه شنبه, ۹ آذر , ۱۴۰۰ - 25 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 28176
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۱ | 5193 بازدید | ارسال توسط :

محمد مظفری به عنوان سرپرست اداره برق شهرستان شفت معرفی شد

به گزارش صفیر گیلان،آیین تودیع و معارفه مدیریت اداره برق شهرستان شفت با حضور سید محمدعلی میرنرگسی قائم مقام امور شهرستانهای شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در دفتر محمدرضا محسنی فرماندار شفت برگزار شد . فرماندار شفت در این ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه برق یکی از مهمترین زیرساخت های توسعه محسوب […]

محمد مظفری به عنوان سرپرست اداره برق شهرستان شفت معرفی شد

به گزارش صفیر گیلان،آیین تودیع و معارفه مدیریت اداره برق شهرستان شفت با حضور سید محمدعلی میرنرگسی قائم مقام امور شهرستانهای شرکت توزیع نیروی برق استان گیلان در دفتر محمدرضا محسنی فرماندار شفت برگزار شد .
فرماندار شفت در این ابتدای این جلسه با اشاره به اینکه برق یکی از مهمترین زیرساخت های توسعه محسوب می شود ؛ به نقش اساسی این صنعت در زندگی روزمره مردم اشاره و اذعان داشت : برق یک منبع انرژی پاک و نقش آن در صنعت و تولید بی بدیل است.
محسنی با بیان اینکه نوسازی و تقویت شبکه برق رسانی در سال های اخیر یکی از اولویت های دولت در شفت بوده است افزود : از سال ۹۵ تا اکنون ضعف برق ۳۴ روستای این شهرستان رفع شده و یا بهبود یافته است و نقاط شهری نیز دیگر مشکل ضعف برق ندارند .
وی به عملیات عمرانی بهسازی و تعریض محور ملاسرا-شفت اشاره و از تلاش های مدیران برق برای اصلاح شبکه در طول این مسیر قدردانی نمود و افزود : اهمیت این پروژه راهسازی در سال های آتی و پس از تکمیل آن بیشتر محسوس خواهد بود .
فرماندار شفت بر حفظ کرامت ارباب رجوع در ادارات تاکید نمود وتصریح نمود : مدیران دستگاه های خدماتی باید همواره در بین مردم حضور یابند و از نزدیک مشکلات و چالش ها را لمس کنند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه بیش از ۷۵ درصد مردم شفت در روستاها سکونت دارند و شبکه برق رسانی در این شهرستان به نسبت جمعیت گسترده است خواستار استقرار شعبه برق احمدسرگوراب تا هفته دولت شد و در ادامه تصریح نمود : بسترهای لازم برای تحقق این مطالبه مردمی در این شهرستان فراهم است .
در پایان این نشست از زحمات علی حقیقت قدردانی و محمد مظفری به عنوان سرپرست اداره برق شهرستان شفت معرفی شد . مظفری پیش از این مسوول شبکه اداره برق شهرستان فومن بود .

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد