امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Friday, 22 October , 2021
امروز : جمعه, ۳۰ مهر , ۱۴۰۰ - 16 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 47173
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), فرهنگی و اجتماعی, گیلان تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲ | 40 بازدید | ارسال توسط :
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در گیلان،

مدرسه سازی فرهنگ ارزشمند و ماندگار است/خانواده بزرگ نوسازی مدارس پیشگام صرفه جویی در مصرف برق

صفیر گیلان؛دکتر شهری با بیان اهمیت کار مقدس مدرسه سازی، یادآور شد: مدرسه سازی فرهنگ ارزشمند و ماندگاراست، خدا را باید شاکر باشیم که مدرسه سازیم.

مدرسه سازی فرهنگ ارزشمند و ماندگار است/خانواده بزرگ نوسازی مدارس پیشگام صرفه جویی در مصرف برق

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صفیر گیلان؛دکتر شهری معاون محترم توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور طی سفریک روزه به استان گیلان با حضور در اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، از واحدهای مختلف بازدید و با کارکنان این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.
دکتر علی شهری پس از دیدار و گفتگو با کارکنان و استماع مشکلات آنان، جلسه شورای معاونین اداره کل با ریاست ایشان تشکیل شد. ایشان ضمن ابراز خرسندی از حضور در استان گیلان اظهار داشت: این بازدید فرصت مغتنمی جهت دیدار با همکاران ارجمند و شنیدن دغدغه‌ها و مشکلات آنان است.

وی با بیان اهمیت کار مقدس مدرسه سازی، یادآور شد: مدرسه سازی فرهنگ ارزشمند و ماندگاراست، خدا را باید شاکر باشیم که مدرسه سازیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور در ادامه با اشاره به نیروی انسانی و حفظ و نگهداشت آنان در پیشبرد امور و اهداف سازمان، تصریح نمود: نیروی انسانی به عنوان سرمایه سازمان باید به بهترین روش حفظ، نگه داری و ارتقاء داده شود.
وی با بیان اینکه باید به بحث انگیزش، رفاه و ورزش نیروی انسانی بصورت جدی پرداخته شود، افزود: سازمان نوسازی مدارس در این زمینه به ویژه در خصوص ورزش و در راستای تامین سلامت کارکنان گام های خوبی برداشته و برای آن برنامه ریزی کرده است.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور با تشریح اهمیت آموزش در پیشبرد اهداف سازمان و با اشاره به اینکه در دنیای در حال تغییر کنونی، آموزش در سازمانها به عنوان ضرورتی انکار ناپذیر پذیرفته شده، تاکید نمود: امیدوارم امکان آموزش‌های مناسب برای کارکنان در ادارات کل فراهم شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تشکر از خیرین محترم مدرسه سازکه با فهم عمیق نسبت به ضرورت توسعه دانش و تولید اندیشه فرزندان به میدان آمده تا پرچم مدرسه سازی را برای همیشه برای اعتلای نظام مقدس اسلامی برافراشته نگه دارند، ابراز داشت: امیدوارم با تلاش های صورت گرفته شاهد تامین منابع مالی برای تکمیل پروژه های مشارکتی توسط دولت باشیم و باید این وضعیت مطلوب را حفظ کنیم.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان نوسازی مدارس کشور از راه انداری کارگروه تسهیل امور خیرین در سازمان نوسازی مدارس خبر داد و اظهارداشت: موانع کار خیرین محترم را شناسایی نموده و برای بررسی و رفع آن به کارگروه تسهیل امور خیرین ارجاع نمایید.

وی در ادامه به تبیین اهمیت و جایگاه صرف جویی و نهادینه کردن فرهنگ آن پرداخته و ابراز داشت:همه باید خود را موظف بدانیم با ترویج این فرهنگ به نظام و دولت کمک کنیم.

دکتر شهری با اشاره به اینکه خانواده بزرگ نوسازی مدارس همیشه پیشگام صرفه جویی بوده، اظهار داشت: اینبار هم انتظار داریم به جهت وضعیت خاص کشور در زمینه برق، بیش از همیشه با صرفه جویی در مصرف برق بتوانیم به کشور عزیز خودمان کمک کرده و همراه با مردم باشیم.

وی در بخش پایانی مطالبش با ابراز خرسندی از ترویج فرهنگ صرفه جویی توسط نوسازی مدارس ابراز داشت: بر اساس گزارش واصله و آنچه که امروز نیز شاهد صرفه جویی در برق هستم بار دیگر نوسازی مدارس خود را موظف به همراهی همه جانبه با مردم و سیاست های کشور در زمینه صرفه جویی دانست.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد