امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Sunday, 24 October , 2021
امروز : یکشنبه, ۲ آبان , ۱۴۰۰ - 18 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 45820
  پرینتخانه » اخبار, رشت, سیاسی, مصاحبه تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۹ | 39 بازدید | ارسال توسط :
دغدغه ای که حل نمی شود؛

مدیران شهری هنوز نسبت به معلولین و نابینایان بی تفاوت هستند!

صفیر گیلان؛قنبر همتی کاندیدای ششمین شورای شهر رشت گفت: متاسفانه مدیریت شهری رشت هنوز به نسبت به معلولین و نابینایان بی تفاوت است!

مدیران شهری هنوز نسبت به  معلولین و نابینایان بی تفاوت هستند!

صفیر گیلان؛قنبر همتی با اشاره به ضرورت مناسب سازی معابر برای معلولین و نابینایان گفت: متاسفانه در قرن بیست و یکم و با این همه پیشرفت در علم و تکنولوژی، مدیران شهری رشت توجهی به مناسب سازی معابر ندارند.

وی درباره رمپ های مخصوص ویلچر گفت: اکثر رمپ های پیاده راه ها غیراستاندارد هستند و متاسفانه این مساله در ساخت پیاده راه های جدید هم مثل خیابان ۸ دی اصلا رعایت نشده است.

همتی به مشکلات مسیر نابینایان در پیاده روها اشاره کرد و گفت: تعبیه مسیر نابینایان در پیاده روها بیشتر شبیه دکور است زیرا اکثر آنها غیراصولی نصب می شوند و در برخی از معابر نیز به دیوار یا ساختمان منتهی می شوند که نیازمند رسیدگی هستند.

این کاندیدای شورای ششم شهر با تاکید بر رعایت حقوق شهروندان گفت: شهر رشت محل زندگی همه شهروندان است بنابراین باید در برنامه ریزی و اجرای پروژه ها تمامی ذینفعان را در نظر بگیریم تا کسانی که دارای مشکلات جسمانی هستند از زندگی در رشت لذت برده و از امکانات شهری بهره مند گردند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد