صفیرگیلان/هفتمین دوره جشنواره مردمی مدرسه عشق امروز با معرفی ۵۰ اثر برتر و تجلیل از برگزیدگان این جشنواره به کار خود پایان داد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری صفیرگیلان؛ آیین اختتامیه جشنواره مدرسه عشق با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور، سردار علی مقواساز معاون فرهنگی سازمان بسیج، اسدالله عباسی استاندار گیلان، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان و سایر مسئولان این استان برگزار شد.
غلامرضا سلیمانی رئیس بسیج مستضعفین کشور در این جشنواره با بیان اینکه با عملیات وعده صادق بر علیه رژیم صهیونیستی اقتدار ایران بیش از پیش بر جهانیان و سلطه گران ثابت شده است گفت: اکنون پایان، رژیم اشغالگر و جهلی اسرائیل فرا رسیده است. 

رئیس بسیج مستضعفین کشور با بیان اینکه اسرائیل در همه کشور‌ها دست به قتل عام و خونریزی زده است گفت: ملت ایران از دیر باز تاکنون یک ملت تاریخ سازی بود و هر بار که مورد طمع بیگانگان و اشغالگران واقع می‌شد از مسیر فرهنگی و هنری بر آن سلطه گران چیره می‌شد.

سردار غلامرضا سلیمانی با اشاره به اینکه جبهه مقاومت بر گرفته از مقاومت و درس عاشورایی و حسینی است، افزود: با اراده و با بهره گیری از قدرت رسانه و هنر اینگونه غزه در برابر رژیم صهیونیستی ایستادگی کرد.

سردار علی مقوا ساز معاون فرهنگی و هنری بسیج مستضعفین کشور هم در این جشنواره با بیان اینکه با برپایی چنین جشنواره‌های شبکه بزرگ فرهنگی بسیج در کشور شکل گرفته است، گفت: جوانان و نوجوانان با اراده و توانایی‌های که داشتند در این جشنواره حماسه خلق کردند.
سردار مقوا ساز با بیان اینکه این جشنواره بزرگ‌ترین جشنواره کشوری است که مردمی بودن از خصوصیات بارز این جشنواره است گفت: از مجموع آثار ارسالی به این جشنواره، ۲۹ هزار اثر از ابتکارات پایگاه‌های بسیج کشور بود.

ادای احترام حاضران  در جشنواره مدرسه عشق به تصویر شهید حسینعلی جاودان فر مسئول حوزه فرهنگی و هنری سپاه استان سیستان و بلوچستان در این مراسم اختتامیه  در کنار معرفی شهید  میرزا کوچک جنگلی بسیار دیدنی و ستودنی بود.

 

در پایان جشنواره از ۵۰ اثر منتخب تجلیل شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • نویسنده : خبرنگار/زلیخا صفری