مطهری از حضور کاروان زیر سایه خورشید در جشن ولادت منطقه آزاد انزلی خبر داد و بیان کرد: اهالی و گردشگران این منطقه با اهدای شاخه گل به استقبال خادمین حرم امام رضا علیه السلام خواهند رفت

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان؛ علی مطهری معاون فرهنگی ، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی از اجرای برنامه فرهنگی و هنری در دهه کرامت خبر داد و افزود خادمین حرم رضوی و پرچم بارگاه متبرک پیشوای هشتم شیعیان جمعه پنجم خرداد میهمان منطقه آزاد انزلی خواهند بود.

وی افزود این سازمان با مشارکت فعالان اقتصادی نسبت به برپایی جشن باشکوه ولادت امام رضا (ع) همراه با مولودی، اجرای موسیقی فاخر و برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و اهدای جوایز نفیس شامل کمک هزینه سفر به مشهد مقدس در کانون گردشگری شمال کشور اقدام نموده است.

مطهری از حضور کاروان زیر سایه خورشید در جشن ولادت منطقه آزاد انزلی خبر داد و بیان کرد: اهالی و گردشگران این منطقه با اهدای شاخه گل به استقبال خادمین حرم امام رضا علیه السلام خواهند رفت.
وی در پایان گفت این برنامه روز جمعه ۵ خرداد از ساعت ۱۷ با حضور خانواده معظم شهدا، ساکنین ، جامعه بازاریان و فعالان اقتصادی و گردشگران در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود.

  • نویسنده : زلیخا صفری