با حضور مهندس دائمی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان مراسم تودیع و معارفه سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان رودبار برگزار شد.

صفیر گیلان/  به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان در این مراسم که با حضور مهندس دائمی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان، مهندس کیومرث عمو پور فرماندار شهرستان رودبار، حجت السلام والمسلمین قربان پور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، معاون عمرانی فرماندار در فرمانداری رودباربرگزار شد، از خدمات کیوان عبادی تقدیر و امیر دولت پور به عنوان سرپرست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان معرفی شد.

 

در ابتدا فرماندار رودبار در این آیین گفت:مراسم تکریم و معارفه ها به نوعی یک درس برای مدیران است که بدانند همیشه در این منصب وجایگاه نخواهند بود، و این مسئولیت ها همان امانتی گرانبها هستند که به مدیران سپرده می شوند تا خالصانه و صادقانه به مردم خدمت کنند. عموپور گفت:مدیران جدیدبایستی با برنامه وارد مسئولیت های مهم شوند،کارهای نیمه تمام نیز پیگیری و دنبال شوند و بحث اعتبارات را برای انجام پروژه های جدید نیز پیگیر باشند.یک مدیر توانمند باید با مردم صادق باشد و تمام تلاشش را برای رفع مشکلات شهرستان به کار گیرد.

 

در ادامه مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان ضمن شرح گزارش مختصری از خدمات این اداره در سطح شهرستان رودبار گفت: بنیاد مسکن در خدمت مردم و در جهت رضایتمندی مردم تلاش خواهد کرد.

مهندس دائمی، تغییرات در سطوح مدیریت شهرستان ها را امری طبیعی دانست و گفت: تغییرات مدیریتی یکی از ملزومات هر سازمان پویا و فعال است، که موجب تحرک و پویایی بیشتر می‌شود. مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان با بیان این که بهبود کیفیت خدمت به مردم شریف استان گیلان از اهداف این نهاد است اذعان داشت: توان بالقوه مجموعه بنیاد مسکن استان بیش‌تر از وضعیت موجود می باشد و با به کار بستناین توانایی‌ها می‌توان میزان خدمت‌دهی و رضایت مردم را افزایش داد.