امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Wednesday, 17 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 20 محرم 1444
شناسه خبر : 12078
  پرینتخانه » اخبار, اقتصادی تاریخ انتشار : 04 دی 1396 - 16:16 | 2770 بازدید | ارسال توسط :

مردم به هیچ عنوان توان افزایش قیمت‌ها را ندارند

    به گزارش صفیر گیلان؛عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: مردم به هیچ عنوان توان افزایش قیمت‌ها را ندارند. به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی افتخاری در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۳ دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی خطاب به مجلس و دولت گفت: صحبت هایی درخصوص افزایش قیمت ها به ویژه […]

مردم به هیچ عنوان توان افزایش قیمت‌ها را ندارند
 
 
به گزارش صفیر گیلان؛عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: مردم به هیچ عنوان توان افزایش قیمت‌ها را ندارند.
محمدمهدی افتخاری در نطق میان دستور

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی افتخاری در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۳ دی ماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکری شفاهی خطاب به مجلس و دولت گفت: صحبت هایی درخصوص افزایش قیمت ها به ویژه برای بنزین مطرح می شود که باید نسبت به این سیاست دولت واکنش نشان داد و از حق مردم دفاع کرد. مردم در حال حاضر به هیچ عنوان توان افزایش قیمت ندارند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی افزود: قدرت خرید مردم کاهش یافته و فرزندان آنها بیکار هستند، این مسائل از دغدغه های امروز مسئولان بوده و از همین تریبون باید نسبت به رفع این مشکلات تاکید کرد.

وی خطاب به رئیس جمهور تصریح کرد: جنابعالی وعده کردید که از وضعیت مردم آگاه هستید، پس چرا به این موضوع توجه نمی کنید، برخی پیشنهاد نصف قیمت جهانی را برای افزایش بهای بنزین مطرح می کنند که به طور حتم این مسئله ایجاد تورم می کند.

عضو کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: اگر به دنبال افزایش قیمت ها هستید، حداقل بودجه سازمان های بدون خروجی و حقوق مسئولان را کاهش دهید./

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد