نقدی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم بحث مسکن و اشتغال است، تاکید کرد: دستگاه‌های متولی این حوزه باید پای کار باشند

به گزارش پایگاه خبری صفیر گیلان از شفت ؛مهدی نقدی در حاشیه برنامه های بزرگداشت هفته دولت  در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر اظهار کرد: مردم خط قرمز و رکن هر حرکتی در دولت سیزدهم به شمار می‌روند.

نقدی با بیان اینکه در هفته دولت ۵۱ پروژه عام المنفعه با اعتبار ۸۴ میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری می‌رسد، اضافه کرد: این برنامه‌ها در راستای امیدآفرینی در بین مردم جامعه اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد ۴۲ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد تومان افتتاح می‌شود، افزود: امیدآفرینی، حفظ آرامش روانی و درک واقع بینانه برای مردم و تبیین وضعیت کشور در شرایط امروزی از انتظاراتی است که مدیران همواره به ویژه در هفته دولت باید مد نظر داشته باشند.

فرماندار شفت حضور و شرکت مدیران در برنامه‌های هفته دولت را ضروری دانست و تصریح کرد: در این هفته برنامه‌هایی همچون غبار روبی مزار شهدا، میز خدمت و افتتاح پروژه‌های عمرانی خدماتی و … برگزار خواهد شد.

نقدی با بیان اینکه یکی از اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم بحث مسکن و اشتغال است، تاکید کرد: دستگاه‌های متولی این حوزه باید پای کار باشند و انتظار داریم که همه دستگاه‌ها کمک کنند و مدیران شخصاً پیگیر این موارد باشند.