به گزارش صفیر گیلان؛قربانعلی محمدپور مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان گفت تمام مناطق گردشگری ، طبیعی و تحت مدیریت استان در ایام نوروز با داشتن پتانسیل بسیار بالا آماده بازدید مسافران و علاقمندان به محیط زیست هستند. به گزارش صفیر گیلان؛محمدپور مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان با بیان این خبر افزود بیش […]

 

به گزارش صفیر گیلان؛قربانعلی محمدپور مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان گفت تمام مناطق گردشگری ، طبیعی و تحت مدیریت استان در ایام نوروز با داشتن پتانسیل بسیار بالا آماده بازدید مسافران و علاقمندان به محیط زیست هستند.
به گزارش صفیر گیلان؛محمدپور مدیر کل حفاظت محیط زیست گیلان با بیان این خبر افزود بیش از دو هزار نسخه پوستر معرفی مناطق محیط زیست استان و ده هزار نسخه پوستر هشدار دهنده و آموزش مدیریت پسماند در پاسگاه ها و مراکز بازدیدکنندگان استان آماده شده تا از طریق محیط بانان در اختیار مراجعین قرار گیرند.
محمدپور گفت مراجعین می توانند از موزه تنوع زیستی واقع در اداره کل حفاظت محیط زیست استان نیز در ایام تعطیل بازدید داشته باشند .
وی ضمن توصیه ی رعایت نظافت و توجه مسافران را به این نکته جلب کرد تا در حفظ محیط زیست و طبیعت کوشا باشند .
وی ضمن توصیه ی رعایت نظافت و مدیریت پسماندهای تولید شده توسط بازدیدکنندگان، توجه مسافران را به این نکته جلب کرد تا در حفظ محیط زیست و طبیعت کوشا باشند .
محمدپور در ادامه خاطرنشان کرد کلیه محیط بانان در مناطق تحت مدیریت خود آماده ارائه راهنمایی های لازم در خصوص بازدید از حیات وحش و چشم انداز های بی نظیر طبیعی هستند.
پارک ملی بوجاق کیاشهر ، تالاب بین المللی انزلی، تالاب بین المللی امیرکلایه لاهیجان ، پارک طبیعت گردی لوندویل آستارا که محل نگهداری مرال و گوزن زرد می باشد از جمله مناطق پیشنهادی برای بازدید مسافران نوروزی می باشد .پ