اختصاصی/صفیر گیلان؛موسی فکور امروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار این رسانه در خصوص افزایش جمعیت شناور در شهرستان فومن در تعطیلات روز های پیش رو  گفت: سهمیه آرد شهرستان‌ براساس شاخص نرخ رشد جمعیت، مسافر و گردشگر در روزهای پایانی شهریور و تعطیلات پیش رو  افزایش یافته است. وی بیان کرد:برای نانوایان سطح […]

اختصاصی/صفیر گیلان؛موسی فکور امروز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار این رسانه در خصوص افزایش جمعیت شناور در شهرستان فومن در تعطیلات روز های پیش رو  گفت: سهمیه آرد شهرستان‌ براساس شاخص نرخ رشد جمعیت، مسافر و گردشگر در روزهای پایانی شهریور و تعطیلات پیش رو  افزایش یافته است.

وی بیان کرد:برای نانوایان سطح شهرستان و همچنین نانوای های بخش های شلوغ و پر تردد سهمیه مستقل در نظر گرفته شده است.

فرماندار فومن گفت: برای افزایش سهمیه آرد شهرستان‌ها مشکلی نداریم و در صورت وجود مشکل درخصوص کمبود آرد در شهرستان‌ها پس از بررسی‌های لازم، آرد افزایش می‌یابد.

وی اظهار داشت: جلسات کارگروه آرد و نان در شهرستان‌ به دستور مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری برگزار می‌شود تا مسائل و مشکلات آرد و نان روستایی، شهری و عشایری مورد بررسی قرار گیرد.

فرماندار فومن همچنین به خبرنگار صفیر گیلان گفت: قول افزایش سهمیه آرد به ما داده شده است و در حال به‌روز رسانی آمار جمعیت شهرستان هستیم که براساس آمار جدید سهمیه آرد را  با ثبت درخواست نانوایان دریافت کنیم.

موسی فکور شهرستان فومن را با دارا بودن دو منطقه گردشگری ماسوله و قلعه رودخان با بیشترین ورود مسافر و گردشگران یک  پتانسیل و ظرفیت خواند و گفت: با افزایش سهمیه آرد شهرستان دغدغه‌ای در زمینه کمبود آرد نخواهیم داشت و مسافران به راحتی در کنار شهروندان به نان دسترسی خواهند داشت..

وی درباره کاهش یا افزایش سهمیه آرد نانوایی‌ها گفت: این کار باید با دلایل منطقی و قانع‌کننده انجام شود تا حق هیچ یک از واحدها ضایع نشود.

وی در پایان تاکید کرد،نانوایان با حضور در فرمانداری برای دریافت سهمیه آرد مازاد بر مصرف  عادی خود اقدام کنند تا مشکلی در پخت و توزیع نان نداشته باشیم..

 

  • نویسنده : زلیخا صفری راسته کناری