امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 6593
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 13 خرداد 1396 - 20:48 | 3370 بازدید | ارسال توسط :

مصدومیت آتش نشان شهر باران در جریان آتش سوزی در علی آباد رشت

  صفیر گیلان،به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، این آتش سوزی در ساعت ۱۶:۰۰ عصر امروز به مرکز ستاد فرماندهی اطلاع داده شد که سریعا ۵۸ آتش نشان بهمراه ۱۲ دستگاه خودروی اطفایی و نجات از ۶ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه واقع در علی آباد_خیابان بعثت _ کوچه ۱۲ […]

مصدومیت آتش نشان شهر باران در جریان آتش سوزی در علی آباد رشت

 

صفیر گیلان،به گزارش روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت، این آتش سوزی در ساعت ۱۶:۰۰ عصر امروز به مرکز ستاد فرماندهی اطلاع داده شد که سریعا ۵۸ آتش نشان بهمراه ۱۲ دستگاه خودروی اطفایی و نجات از ۶ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه واقع در علی آباد_خیابان بعثت _ کوچه ۱۲ اعزام شدند.
بابک رمضانی رییس سازمان، از آتش گرفتن سربندی دوباب منزل و یک کارگاه مبل سازی خبر داد و گفت: بواسطه شدت این آتش سوزی و احتمال سرایت آتش نشانان از سه طرف نسبت به خاموش کردن آتش اقدام نمودند.

رمضانی علت حادثه را در دست بررسی خواند و گفت: متاسفانه در این عملیات نفس گیر یک تن از آتش نشانان دچار آسیب دیدگی و پارگی از ناحیه لب و دهان شد که سریعا به بیمارستان انتقال یافت.
وی در ادامه از تلاش تیم جستجو و نجات آتش نشانان خبر داد و افزود:سه تن از آتش نشانان با توجه به انجام تمهیدات ایمنی’ به جستجوی افراد محبوس شده احتمالی پرداختند که خوشبختانه هیچ گونه گزارشی از گیر کردن افراد در تل حادثه دریافت نشد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد