امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 26 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ - 20 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 16380
  پرینتخانه » اخبار تاریخ انتشار : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴ | 1153 بازدید | ارسال توسط :

مصرف گاز در گیلان از روند منطقی برخوردار است

به گزارش صفیر گیلان؛حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از مصرف ۶۰۰ میلیون مترمکعب گاز در فروردین سال جاری در گیلان خبر داد. وی با اعلام این خبر اظهار داشت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲ درصد رشد داشته که با توجه به جذب ۵۰ هزار مشترکین جدید گاز در یک […]

مصرف گاز در گیلان از روند منطقی برخوردار است

به گزارش صفیر گیلان؛حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از مصرف ۶۰۰ میلیون مترمکعب گاز در فروردین سال جاری در گیلان خبر داد.

وی با اعلام این خبر اظهار داشت: این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲ درصد رشد داشته که با توجه به جذب ۵۰ هزار مشترکین جدید گاز در یک سال گذشته آماری بسیار مناسب می باشد و نشان می دهد مصرف گاز در استان روندی بهینه و منطقی دارد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ادامه داد: خوشبختانه دمای هوای فروردین امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل حدود یک درجه افزایش داشته که این مسئله سبب کاهش مصرف گاز در بخش خانگی و تزریق بیشتر گاز به بخش صنعتی شده است.

مهندس اکبر افزود: بیشترین میزان مصرف گاز در فروردین امسال متعلق به بخش نیروگاهی با ۲۴۷ میلیون مترمکعب گاز می باشد و بخش های خانگی، صنعتی، حمل و نقل و تجاری به ترتیب با ۴۰ ، ۹ ، ۵ و ۴درصد در رده های بعدی قرار دارند.

وی افزایش مصرف گاز در حوزه نیروگاهی و صنعتی و کاهش آن در حوزه مشترکین خانگی را در راستای استفاده مطلوب از نعمت گاز بسیار ارزشمند دانست و اظهار داشت: اجرای طرح سفیران انرژی در مدارس شهری و روستایی و تعامل با فرمانداری ها سبب ترویج فرهنگ مدیریت مصرف در سطح استان گردیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان از همکاری شایسته صدا و سیما، آموزش و پرورش، فرمانداری ها و سازمان های مذهبی تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، اوقاف و امور خیریه و …. بجهت همراهی در جهت اشاعه فرهنگ مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی تشکر و قدردانی نمود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد