امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Thursday, 6 May , 2021
امروز : پنج شنبه, ۱۶ اردیبهشت , ۱۴۰۰ - 25 رمضان 1442
شناسه خبر : 43518
  پرینتخانه » اجتماعی, اخبار, اسلایدر, انتخاب سردبیر, گیلان تاریخ انتشار : ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۹ | 107 بازدید | ارسال توسط :
شاهکار جدید برخی از نمایندگان گیلان؛

معرفی خبرنگاران برای دریافت تسهیلاتی کمیته امداد نوعی “استفتاء “است!!

“استفتاء”امروز به نوعی صدور فتوای جدید از طرف مجلس نشینان مبدل شده است

معرفی خبرنگاران برای دریافت تسهیلاتی کمیته امداد نوعی  “استفتاء “است!!

اختصاصی/ صفیر گیلان؛در گذشته فقط سرپرست خانوار از تسهیلات اشتغال بهره‌مند می‌شد اما اکنون با تصمیم جدید کمیته امداد همه افراد خانوار تحت حمایت می‌توانند از تسهیلات اشتغال‌زایی استفاده کنند.

اما طی یکسال افزایش مراجعات مردمی به کمیته امداد در پی شیوع کرونا افزایش یافته است و البته مستمری مددجویان متناسب با نرخ تورم باید افزایش یابد.

امروز  و در شرایطی  که مراکز نیکوکاری و همچنین خیران ارجمند و مراکز  رسمی پویش  و سمن ها و گروههای مردم نهاد برای کمک به مستمری بگیران  همه دست در دست هم دادند تا چاره ای اساسی برای رفع مشکلات داشته باشند.

شنیده ها و دیده ها در استان گیلان حاکی است که برخی نمایندگان غرب گیلان که حوزه انتخابی  دو یا سه شهرستان را بر عهده دارند و فریادشان مجلس هم راه به جایی نمی برد در پاسخ به مطالبه خبرنگاران انها را به کمیته امداد برای دریافت تسهیلات مژده می دهند.

که این نوعی صدور فتوای جدید از طرف مجلس نشینان است که …..”استفتاء”  و صدور  فتوای شرعی یا مُفتی هنگام دچار تردید شدن در امری یا مسئله ای،  و در واقع فتوا خواستن است برای رسیدن به اهداف و فرار از دو راهی ها .

نماینده ای که نظق شان در مجلس زنگ تفریحی برای قالیباف است در استانم هم نطقش گوش راش برای خبرنگار است؟!.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد