امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Tuesday, 26 October , 2021
امروز : سه شنبه, ۴ آبان , ۱۴۰۰ - 20 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 45657
  پرینتخانه » اخبار, اسلایدر, رشت, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴ | 39 بازدید | ارسال توسط :

ملاقات عمومی مدیرکل بهزیستی گیلان با مددجویان و توانخواهان

صفیر گیلان؛مدیرکل بهزیستی استان گیلان دکتر حسین نحوی نژاد صبح روز یازدهم خرداد ماه ضمن رعایت فاصله اجتماعی با مددجویان ، توانخواهان و جامعه هدف دیدار و گفتگو کرد.

ملاقات عمومی مدیرکل بهزیستی گیلان با مددجویان و توانخواهان

صفیر گیلان؛دکتر حسین نحوی نژاد ، مدیرکل بهزیستی استان گیلان باتفاق محمد برهود رئیس اداره پذیرش ، حجت الاسلام حمید نادم مشاور مدیرکل و محمد نوروزی ریاست بهزیستی شهرستان رشت با حضور در میان مددجویان ، مسائل و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد.

مدیرکل بهزیستی استان گیلان ضمن بررسی مسائل و مشکلات مددجویان که عمدتا مباحث مربوط به اشتغال، مسکن، درمان و مساعدت مالی بود، در خصوص رفع مشکلات این عزیزان دستورات لازم را صادر کرد.

گفتنی است: مدیر کل بهزیستی استان به صورت دوره ای ، در روز سه شنبه هر هفته در اداره پذیرش و هماهنگی ( میز خدمت ) و بهزیستی شهرستان رشت حاضر شده و مشکلات مددجویان از تمام شهرستانهای استان را مورد بررسی قرار می دهد .

وی خاطرنشان کرد : ارتباط غیرحضوری جامعه هدف بهزیستی گیلان به منظور ایجاد فاصله اجتماعی و با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فراهم شده است.

مددجویان و توانخواهان بهزیستی استان می توانند مسائل و مشکلات خود را از طریق سامانه پیامکی ” ٣٠٠٠۵٩۶٠ ” با “ذکر شهر و شماره تلفن ” مطرح کنند. مسائل و مشکلات مطرح شده مددجویان و توانخواهان از طریق این سامانه به سمع و نظر اینجانب رسیده و از طریق اداره پذیرش و هماهنگی به مشکلات آنان رسیدگی می شود.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد