امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 8 August , 2022
افزونه جلالی را نصب کنید. - 11 محرم 1444
شناسه خبر : 11432
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : 08 آذر 1396 - 20:01 | 3013 بازدید | ارسال توسط :

منتظر راه اندازی مرکز کنترل ترافیک هستیم/با مقصرین و کارشکنان راه اندازی مرکز کنترل ترافیک به شدت برخورد خواهیم کرد

به گزارش صفیر گیلان؛ در یازدهمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت از تاخیر در راه اندازی مرکز کنترل ترافیک رشت به شدت انتقاد شد. رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا در ابتدای جلسه با اشاره به وضعیت نامناسب ترافیک رشت اظهار کرد: حدود دو ماه است که منتظر راه اندازی […]

منتظر راه اندازی مرکز کنترل ترافیک هستیم/با مقصرین و کارشکنان راه اندازی مرکز کنترل ترافیک به شدت برخورد خواهیم کرد

به گزارش صفیر گیلان؛ در یازدهمین جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت از تاخیر در راه اندازی مرکز کنترل ترافیک رشت به شدت انتقاد شد.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورا در ابتدای جلسه با اشاره به وضعیت نامناسب ترافیک رشت اظهار کرد: حدود دو ماه است که منتظر راه اندازی مرکز کنترل ترافیک هستیم اما هنوز این مهم محقق نشده است.
اسماعیل حاجی پور افزود: متاسفانه برخی عمدا در این زمینه قصور می کنند و بنده تا کنون در این مورد صبر و تحمل کرده ام اما بعد از این دیگر مراعات نخواهم کرد.
وی با بیان اینکه باید جلوی چنین اقداماتی گرفته شود تصریح کرد: برخی از قصورها و کاستی ها نا آگاهانه است و ما نیز برای رفع آن کمک خواهیم کرد اما افرادی هستند که عمدا قصد طفره رفتن و کارشکنی دارند که یقینا با آنان برخورد خواهیم نمود.
حاجی پور بیان کرد: بنده پیگیریهایی کرده و متوجه شدم برخی از افراد اصلا تمایلی به راه اندازی مرکز کنترل ترافیک ندارند.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت افزود: اگر این مشکلات و کم کاریها از جانب افراد خاص برطرف نشود در جلسه هفته آینده علنا نامشان را برملا خواهم کرد.
وی با اشاره به اینکه در کمیسیون ترافیک شورا علم و تجربه را در کنار هم چیده ایم تصریح کرد: مرکز کنترل ترافیک باید در اسرع وقت راه اندازی شود و افرادی که تمایلی به اینکار ندارند هم بدانند که این مبحث حتما انجام خواهد شد.
حاجی پور با بیان اینکه قرار است طی ده روز آینده این مرکز راه اندازی شود گفت: چنانچه این مهم در زمان اعلام شده تحقق نیابد به شدت با مقصرین و کارشکنان برخورد خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت در ادامه این جلسه گفت: پنج میلیارد تومان تجهیزات و امکانات که برای راه اندازی مرکز کنترل ترافیک شهرداری رشت از محل بیت المال خریدار ی شده حدود پنج سال است که در حال خاک خوردن هستند.
اسماعیل حاجی پور افزود: ما مدافع حقوق مردم هستیم و باید از حق آنها دفاع کنیم .

حاجی پور افزود: چطور در دیگر شهرها این مرکز راه اندازی شده ولی در رشت همیشه امروز و فردا می کنند.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت گفت: ما باید تابع قانون باشیم و اگر قانون تاکید دارد که نباید تجهیزات و سرویس مربوط به مرکز کنترل ترافیک در اختیار نهاد دیگر قرار بگیرد باید آن را بپذیریم.
حاجی پور بیان کرد: مرکز کنترل ترافیک باید ‌در اسرع وقت راه اندازی شود.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت با بیان اینکه مشاوران طرحهای جامع و جدید به کمیسیون ارائه کنند گفت:از مشاوران کمیسیون تقاضا دارم در جلسه هفته آینده طرحهای ترافیکی خود را به صحن کمیسیون ارائه کنند.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت گفت: واحد مطالعات ترافیک شهرداری رشت باید هر چه سریعتر گزارش خود را در خصوص طرح های ترافیکی به کمیسیون ارائه کند.
اسماعیل حاجی پور در خاتمه با اشاره به مشکل نورپردازی پیاده راه فرهنگی رشت گفت: باید هر چه سریعتر تکلیف نورپردازی در پیاده راه مشخص شود و همچنین رنگ آمیزی این بخش نیز نیازمند بازنگری و تغییر است.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد