امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Monday, 18 October , 2021
امروز : دوشنبه, ۲۶ مهر , ۱۴۰۰ - 12 ربيع أول 1443
شناسه خبر : 24582
  پرینتخانه » اخبار, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۲ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۵ | 7494 بازدید | ارسال توسط :

میزان آب ورودی و خروجی به سد منجیل کنترل‌شده است

به گزارش صفیر گیلان،رضا اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه اوج بارندگی در استان گیلان تا پایان فردا است اظهار کرد: طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی بارندگی در استان گیلان از سمت جنوب دامنه‌های البرز وارد استان شده و اوج بارندگی  از امشب تا اواخر فردا خواهد بود. وی با اشاره به میزان بارش […]

میزان آب ورودی و خروجی به سد منجیل کنترل‌شده است

به گزارش صفیر گیلان،رضا اسلامی امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه اوج بارندگی در استان گیلان تا پایان فردا است اظهار کرد: طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی بارندگی در استان گیلان از سمت جنوب دامنه‌های البرز وارد استان شده و اوج بارندگی  از امشب تا اواخر فردا خواهد بود.

وی با اشاره به میزان بارش باران در شهرستان‌های استان گیلان گفت: بیشترین میزان باران در شهرستان رودبار و رشت است لذا از مسؤولین مربوطه در استان گیلان به‌ویژه این دو شهرستان درخواست داریم اقدامات لازم را انجام دهند.

مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان با اذعان به اینکه آب‌های  ورودی و خروجی به  سد منجیل کنترل‌شده است تصریح کرد: با توجه به اینکه بیشترین بارش باران در استان گیلان مربوط به شهرستان رودبار است توانستیم در این دو روز میزان آب واردشده به سد منجیل را کنترل کنیم تا استان در هنگام وقوع احتمالی سیل با مشکلی مواجه نشود.

اسلامی با تأکید بر رعایت نکات ایمنی توسط مسافران افزود: بارش در ارتفاعات به‌صورت برف بوده و از امشب شاهد کاهش ۱۰ درجه‌ای باران در ارتفاعات استان گیلان هستیم به همین دلیل از  مسافران می‌خواهم از سفر غیرضروری به مناطق کوهستانی ممانعت و در حاشیه رودخانه‌ها چادر نزنند

وی با اشاره به میزان ظرفیت آب در آب‌بندان های استان گیلان بیان کرد: با تلاش مسؤولین آب‌بندان های استان گیلان خالی‌شده و هم‌اکنون میزان ظرفیت آب جمع‌آوری‌شده در آب‌بندان های استان ۴۰۰ میلیون مترمکعب است.

مدیرکل مدیریت بحران استان گیلان با بیان اینکه تمام رودخانه‌های استان گیلان لایروبی شده‌اند اظهار کرد:  بعد از  خسارت واردشده به استان گیلان در سیل چند ماه گذشته، به دستور استاندار تمام رودخانه‌های استان گیلان لایروبی شده و از این بابت مشکلی در  استان وجود ندارد.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد