روز جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲، مدیرعامل گاز گیلان با حضور در نماز جمعه شهرستان رودسر به مشکلات و درخواست های مردم و مشترکین گاز در این شهرستان رسیدگی کرد.

به گزارش صفیر گیلان به نقل از  روابط عمومی گاز گیلان – عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در این خصوص اظهار داشت: هدف از برگزاری این برنامه بررسی مسائل و مشکلات مردم شهرستان، دسترسی بی‌واسطه مردم با مسئولان و پاسخگویی فوری مدیران سازمان است.رودسر

وی برگزاری میز خدمت را برای نهادینه سازی فرهنگ پاسخگویی در سطح سازمان و جامعه ضروری برشمرد و گفت: تلاش می کنیم تا دیدارهای چهره به چهره با مردم را به صورت مستمر در شهرستان های مختلف استان برگزار کنیم.

جمال نیکویی در خاتمه رضایتمندی مردم و مشترکین گاز طبیعی را از مهم ترین اهداف شرکت گاز عنوان کرد و اظهار داشت: مردم، ولی نعمتان انقلاب اسلامی هستند و وظیفه همه ما مسئولین است تا با کاستن از دغدغه‌ها و مشکلات مردم، زمینه رضایت خاطر ایشان را فراهم سازیم.

همچنین در این برنامه فرماندار، امام جمعه، معاون عمرانی فرماندار و مسئولین ستاد نماز جمعه شهرستان رودسر از خدمات شرکت گاز و حضور و پاسخگویی مدیرعامل و رؤسای این شرکت تشکر و قدردانی کردند.

در پایان این برنامه مدیرعامل و رؤسای شرکت گاز استان گیلان نماز جمعه را در مسجد امام علی(ع) ملاامیرا رودسر به امامت حضرت حجت الاسلام و المسلیمن تقی روحانی امام جمعه این شهرستان اقامه کردند.