نامزدهای ریاست جمهوری اعتدالگرایان مشخص شد/روحانی اولویت سوم

به گزارشصفیر گیلان، راضیه علی بخشی سخنگوی جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران درباره آخرین تحولات و تصمیم‌گیری‌های انتخاباتی در این جبهه اظهار داشت: جلسه شورای مرکزی جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران امروز برگزار و مصوب شد تا اعلام تایید صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری و همچنین شوراها در تهران و مراکز استانها، کاندیدای واحد و قطعی این جبهه رسانه‌ای نشود.

وی افزود: قدرتعلی حشمتیان رییس خانه احزاب ایزان ومنتخب اول احزاب کشور۸۹۳ رای، علی مطهری نایب رییس مجلس با ۷۶۸ رای، حسن روحانی رییس جمهور فعلی با ۵۸۷۷ رای، محمد شریعتمداری معاون اجرایی رییس جمهور با ۵۲۳ رای، محمد اشرفی اصفهانی رئیس هیات تخلفات ریاست جمهوری با۴۸۵ رای، ۵ نفر از ۱۶ نفر هستند که بالاترین مقبولیت را در جامعه آماری هزار نفری داشتند.

علی بخشی در ادامه افزود: در رابطه با اسامی کاندیداهای مورد حمایت این جبهه برای انتخاب اعضای شورای شهر تهران و مراکز استانها نیز که تاکنون ۱۴۶ نفر در تهران و ۳۲۲۲ نفر در مراکز استانها شناسایی شده‌اند و همانند مجلس دهم عمل خواهیم کرد.

سخنگوی جبهه مستقلین و اعتدالگرایان تاکید کرد: مقرر شده فعلا اظهار نظر نکنیم و پس از مشخص شدن افراد واجد شرایط و تایید صلاحیت شده اظهار نظر شود./منبع فارس