امام علی (ع) می فرماید
۞ هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. ۞
Saturday, 27 November , 2021
امروز : شنبه, ۶ آذر , ۱۴۰۰ - 22 ربيع ثاني 1443
شناسه خبر : 47179
  پرینتخانه » اخبار, اخبار ویژه (اسلایدر بالای صفحه), اسلایدر, رشت, فرهنگی و اجتماعی تاریخ انتشار : ۱۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۸ | 35 بازدید | ارسال توسط :
شهردار رشت در نشست با جمعی از پرسنل پیشگیری و رفع تخلفات شهری:

نباید شهرداری به تنهایی بار ساماندهی دستفروشان را به دوش بکشد

شهردار رشت در نشست با جمعی از پرسنل پیشگیری و رفع تخلفات شهری به پرهیز از نگاه تبعیض آمیز و ضرورت احترام به شهروندان در حین انجام وظیفه تاکید کرد.

نباید شهرداری به تنهایی بار ساماندهی دستفروشان را به دوش بکشد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی صفیر گیلان؛سید محمد احمدی شهردار رشت در جمع پرسنل پیشگیری و رفع تخلفات شهری اظهار داشت: کلیه پرسنل پیشگیری و رفع تخلفات شهری باید مسئولیت و وظیفه خود را به نحو شایسته انجام داده و از هرگونه نگاه تبعیض آمیز خودداری کنند.

 

وی با تاکید بر اینکه در هر شرایطی باید با مردم به صورت محترمانه رفتار کرد، گفت: بی احترامی به شهروندان را تحت هیچ شرایطی نمی پذیرم ، پرسنل باید در حین انجام وظیفه با ادبیات مناسب با شهروندان برخورد نمایند.

 

شهردار رشت ساماندهی دستفروشان را از اولویت های شهری دانست و یادآور شد: شهرداری به تنهایی نمی تواند بار ساماندهی دستفروشان را به دوش بکشد، در این امر نیازمند مشارکت سایر دستگاه های مرتبط می باشیم.

 

احمدی به ضرورت آموزش و فرهنگ سازی شهروندان تاکید کرد و افزود: دستگاه های فرهنگی نظیر صدا و سیما و رسانه ها نیز می توانند در زمینه آموزشی کمک نمایند.

 

در ادامه جلسه نیز جمعی از پرسنل پیشگیری و رفع تخلفات شهری به بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید
تعداد دیدگاه : ۰

لطفاً براي ارسال دیدگاه، ابتدا وارد حساب كاربري خود بشويد